SVARBU! Susitinkame gegužės pabaigoje Kaune mugėje „Keturi metų laikai“!

Brangūs Mamų mugės partneriai,

labai ačiū jums už nuoširdžius ir naudingus patarimus. Mamų mugės anketą užpildė virš šešių šimtų žmonių. Esame įkvėpti darbuotis bei įvykdyti visus mums keliamus saugumo iššūkius, suteikti partneriams papildomų pasiūlymų ir maksimaliomis pastangomis pateisinti pirkėjų lūkesčius. Iš gautų laiškų (nors nuomonės įvairios) suprantame, jog šiuo laikmečiu, labiau nei bet kada, didžiajai daliai Lietuvos šeimų atsiranda poreikis racionaliai ir taupiai planuoti pirkinius savo vaikams. Prašome jūsų pagal savo galimybes dar kartą peržiūrėti parduodamų daiktų kokybės ir kainos santykį.  Atsižvelgiant į pasaulines prognozes dėl antrosios viruso bangos rudenį tikimybės, nuspendėme visiems registruotiems šios Mamų mugės pavasario – vasaros partneriams papildyti taisykles ir galimybes, prekybą organizuojant artimiausiu galimu metu ir mugę pervadinant „Keturi metų laikai“.

 1. Artimiausia „Mamų mugė“ – keturi metų laikai, t.y. atsižvelgiant į koronavisuso antros bangos rudenį prognozes, skatiname pirkėjus jau birželio mėnesį planuoti pirkinius rudeniui.  Todėl  30 proc. visų daiktų gali būti papildyti rudens – žiemos sezono bei damų prekėmis. Plačiau apie limitus ČIA. 
 2. „Mamų mugė“ Kaune vyks gegužės pabaigoje – birželio pradžioje. Prekybos ir daiktų pristatymo datos ČIA. 
 3. Išrūšiavimo mokestis proporcingai bus mažinamas arba anuliuojamas, atsižvelgiant į pardavimų kiekį. Daiktų atsiėmimo laikas bei tvarka bus paskelbti birželio 6-7 d.,  įvertinus visas grėsmes ir galimus išrūšiavimo įsipareigojimus.
 4. Prekių etiketes visi registruoti partneriai gali koreguoti ir suvedinėti ir toliau. LABAI PRAŠOME dėl duomenų tikslumo geriau ištrinti, perspausdinti bei iš naujo prikabinti koreguojamą etiketę.
 5. Rūpinamės saugumu, perplanuojame salės išdėstymą, įėjimas bus organizuojamas iš vienos salės pusės, o išėjimas kitoje pusėje, tam kad užtikrintume saugų prekių pristatymą ir apsipirkimą. Planuojame vienu metu leisti ne daugiau nei 70 pirkėjų.
 6. Todėl visiems Išankstiniams partnerių apsipirkimams yra būtina išankstinė registracija (ne tik bilietas). Jei apsipirkimui registruosis daugiau nei 70 partnerių, vėliau užsiregistravusiems bus pasiūlytas vėlesnis patekimas į salę, taip reguliuojant pirkėjų srautus. Planuojančius apsipirkti rekomenduojame jau dabar užpildyti šią anketą. https://bit.ly/3dpclIa
 7. Prekių pristatymas yra prailgintas, kiekvienam partneriui planuojamas dvigubai ilgesnis daiktų pristatymo laikas. Į salę partneriai bus įleisti tik savo registruotu laiku, atvažiavę anksčiau, turės palaukti automobilyje. NAUJAI registruotis daiktų pristatymui savo paskyroje galėsite gegužės 12d. ryte.
 8. Rudens – žiemos sezono mugė, jei koronaviruso plitimo aplinkybės leis, planuojama ne anksčiau, kaip spalio mėn.
 9. Kvietimas savanorystei bus paskelbtas vėliau, atsižvelgiant į tolimesnius karantino švelninimo etapus ir įvertinus visus saugumo keliamus reikalavimus.
 10. Nuoširdžiai dėkodami jums už bendrystę, supratingumą ir palaikymą, prašome planuoti daiktų pristatymą ir apsipirkimus po vieną, bei nesivesti mažylių ne tik per prekių pristatymą, bet ir atvykstant apsipirkti.

 

SVARBIAUSI ANKETOS ATSAKYMŲ DUOMENYS:

 • Mugėje dalyvaus arba ketina dalyvauti 85 proc. partnerių.
 • Mugėje planuoja apsipirkti 75 proc. visų apklaustųjų. Praplėtus asortimentą, ir iki prekybos birželį  dar labiau švelnėjant ar net pasibaigus karantinui, tikimės pasiekti įprastus prekybos rezultatus.
 • Didžioji dauguma komentatorių pasisakė už mugės nukėlimą į rugpjūtį arba sezoninių daiktų apjungimą. Negalint įvertinti viruso eigos ir realios galimybės mugę organizuoti rugpjūčio mėnesį, priėmėme sprendimą apjungti sezonus.

Informuojame, kad vadovaujantis Partnerio sutarties 6.4 p. nuostata, partneriams, kurie registravosi dalyvauti pavasario-vasaros mugėje, bet dabar nusprendė nebedalyvauti, registracijos mokestis grąžinamas nebus ir jis nebus užskaitomas dalyvaujant kitoje mugėje. Atsižvelgdami į nenumatytas ir nuo mūsų valios nepriklausančias aplinkybes – pasaulyje paskelbtos pandemijos ir dėl šalyje įvesto karantino bei dėl jo draudimo organizuoti bet kokio tipo renginius, buvome priversti pakeisti prekybos  formatą, t. y. organizuoti nebe trumpalaikę kelių dienų mugę, o ilgesnio laikotarpio prekybą.  Lėšos jau buvo investuotos į renginio kovo mėn. organizavimą. Patirtos išlaidos apmokant IT, reklamos, marketingo ir kitus organizacinius kaštus. Šiuo metu dedame visas pastangas, kad įvykdytume savo prisiimtus įsipareigojimus ir prekyba „Mamų mugei“ skirtomis prekėmis būtų  organizuota kuo  greičiau ir, svarbiausia, kuo saugiau.

Pasidalinti įrašu