savanoriams

Mamų mugė sutraukia tūkstantines minias protingam vartojimui neabejingų šeimų ir džiaugiasi, jog kiekvienais metais savanoriškai veiklai apjungia daugiau nei 200 žmonių.

Mes tikime, kad savanorystė – tiesiausias kelias sėkmingos karjeros link, nes:

  • Savanorystė atneša naujas pažintis ir darbo pasiūlymus;
  • Savanorystė suteikia žinių, už kurias labai daug žmonių pasiruošę sumokėti didžiulius pinigus;
  • Savanorystė išmoko džiaugtis kitų laimėjimais, bendru rezultatu;
  • Savanorystė suteikia moralinį pasitenkinimą, įprasmina būtį.

Nuotraukos

Mamų mugės savanoriu gali tapti kiekvienas iš mūsų, norintis išbandyti save kitoje veikloje ir galintis skirti dalį brangaus savo laiko.

Paruošėme Jums Savanorio atmintinę, kurią rasite čia.

Svajonių darbas, už kurį nemoka nė cento: tarp savanorių ir žinomi veidai

PRIVILEGIJOS SAVANORIAUJANTIEMS MAMŲ MUGĖJE:

  • Seminaras bendravimo ir tarpusavio santykių temomis;
  • Mokymai apie konfliktų valdymą, pokyčių vadybą, klientų aptarnavimo kokybę ir prasmingą savanorystę;
  • Pirmumo teisė apsipirkti patiems pirmiems uždaros (išankstinės) prekybos dieną antradienį: spalio 8 d.; Plačiau Datos ir Vieta 
  • Galimybė dalyvauti savaitgalinio išpardavimo su -50 % nuolaida išvakarėse (penktadienio vakare): spalio 11 d. ir su -70% nuolaida išvakarėse (šeštadienio vakare): spalio 12 d.; Plačiau Datos ir Vieta
  • Mugės savanoriams tapus senbuviams (savanoriavusiems 3 ar daugiau kartų), lankstus darbo valandų pasirinkimas ir sėkmingo mugės Partnerio privilegijos (daiktų priėmimas ir atsiėmimas be eilės, neatlygintinas daiktų išnešiojimas salėje).

**REGISTRACIJA ** 

K

IŠANKSTINIS SAVANORIŲ INSTRUKTAŽAS

Seminaras bendravimo ir tarpusavio santykių temomis organizuojamas išskirtinai Mamų mugės savanoriams.
Trukmė iki 2 val.
Data: spalio 5 d. 10:00 val.
Vieta: Urmo bazė, Žalioji galerija, 2 sandėlis.

DĖMĖSIO!

Siekdami užtikrinti efektyvesnį savanorių darbo organizavimą, mokymų metu greta įprasto seminaro apie bendravimą, tarpusavio santykius, konfliktų valdymą ir prasmingą savanorystę, organizuojame IŠANKSTINĮ INSTRUKTAŽĄ!
Trukmė ~30 minučių.
Išklausę instruktažo savanoriai dar prieš atvykdami žinos, kuo ir kaip gali prisidėti.

KVIEČIAME VISUS!

 

SAVANORIŲ REGISTRACIJOS ANKETA

SAVANORIO ATMINTINĖ

MAMŲ MUGĖS KOMANDA

Jei turite noro ir galimybę dalyvauti mugėje penkias ir daugiau dienų, kviečiame jungtis į Mamų mugės komandą. Įdarbinimo klausimais kreipkitės mamumuge.kaunas@gmail.com

 

Savanorių klausimais kviečiame rašyti el. paštu mamumuge.kaunas@gmail.com

Dėkojame už norą tapti gražaus ir prasmingo renginio dalimi!

TAPKITE SAVANORIAIS – padėkite mums 5-10-15-20 val. ir galėsite apsipirkti pirmieji!

Pagalba

Pagalba  montuojant  rūbų kabyklas, nešiojant  stalus, suolus, kabyklas ir dėžes. Viską reikia perkelti bei pernešti taip, kad partneriams būtų kuo patogiau sudėlioti savo prekes. Taigi, jei šią dieną sutiktų pasavanoriauti stiprių rankų savininkai, tai mums stipriai palengvintų mugės organizavimo pradžią.

Pagalba priimant prekes, sudėliojant jas taip, kad būtų patogu pirkėjui ir dailiai atrodytų visa erdvė. Daiktų išdėstymas pagal jų paskirtį, drabužių sukabinimas pagal dydžius.

Pagalba pirkėjams, randant norimus daiktus, nuolat tvarkant mugės prekes, saugant jas. Pasirinkus savanoriavimą prekybos metu, savanoriai dažniausiai būna atsakingi už tam tikrą prekių grupę.

Pagalba nukabinant, surūšiuojant ir supakuojant neparduotas prekes. Paskutinę dieną pagalba dalyviams, grąžinant neparduotas prekes, labdarai skiriamus drabužius ar daiktus. Pagalba išardant ir surūšiuojant inventorių. Visa erdvė turi būti švari ir tuščia – tokia pati, kokia buvo prieš mugę. Laikydamiesi šio  principo, galime tikėtis, kad mūsų visuomet lauks patalpų šeimininkai.