savanoriams

SAVANORIŲ REGISTRACIJA 

Registracijos ANKETA čia 

Prieš registraciją prašome susipažinti su:

Saugumo rekomendacijomis savanoriams

Savanorių atmintine

Mamų mugė sutraukia tūkstantines minias protingam vartojimui neabejingų šeimų ir džiaugiasi, jog kiekvienais metais savanoriškai veiklai apjungia dešimtis žmonių.

Mes tikime, kad savanorystė – tiesiausias kelias sėkmingos karjeros link, nes:

  • Savanorystė atneša naujas pažintis ir darbo pasiūlymus;
  • Savanorystė suteikia žinių, už kurias labai daug žmonių pasiruošę sumokėti didžiulius pinigus;
  • Savanorystė išmoko džiaugtis kitų laimėjimais, bendru rezultatu;
  • Savanorystė suteikia moralinį pasitenkinimą, įprasmina būtį.

Nuotraukos

Mamų mugės savanoriu gali tapti kiekvienas iš mūsų, norintis išbandyti save kitoje veikloje ir galintis skirti dalį brangaus savo laiko.

Paruošėme Jums Savanorio atmintinę, kurią rasite čia.

Svajonių darbas, už kurį nemoka nė cento: tarp savanorių ir žinomi veidai

PRIVILEGIJOS SAVANORIAUJANTIEMS MAMŲ MUGĖJE:

  • Pirmumo teisė apsipirkti patiems pirmiems uždaros (išankstinės) prekybos dieną ketvirtadienį: rugsėjo 17 d. (10 val. savanoriavusiems nuo 11 val.; 5 val. savanoriavusiems nuo 13 val.);  
  • Galimybė dalyvauti išankstinio išpardavimo su -50 % nuolaida išvakarėse (trečiadienio vakare): rugsėjo 23 d. nuo 17:30 val. 
  • Galimybė dalyvauti išankstinio išpardavimo su  -70% nuolaida išvakarėse (penktadienio vakare): rugsėjo 25 d. nuo 17:30 val. 
  • Mugės savanoriams tapus senbuviams (savanoriavusiems 3 ar daugiau kartų), lankstus darbo valandų pasirinkimas ir sėkmingo mugės Partnerio privilegijos (daiktų priėmimas ir atsiėmimas be eilės, neatlygintinas daiktų išnešiojimas salėje).
  • Moksleiviams išrašome socalinių valandų pažymą.

**REGISTRACIJOS ANKETA** 

 

SAVANORIŲ REGISTRACIJOS ANKETA

SAVANORIO ATMINTINĖ

MAMŲ MUGĖS KAUNE KOMANDA

Jei turite noro ir galimybę dalyvauti mugėje penkias ir daugiau dienų, kviečiame jungtis į Mamų mugės komandą. Įdarbinimo klausimais kreipkitės [email protected]

 

Savanorių klausimais kviečiame rašyti el. paštu [email protected]

Dėkojame už norą tapti gražaus ir prasmingo renginio dalimi!

TAPKITE SAVANORIAIS – padėkite mums 5-10-15-20 val. ir galėsite apsipirkti pirmieji!

Pagalba

Pagalba  montuojant  rūbų kabyklas, nešiojant  stalus, suolus, kabyklas ir dėžes. Viską reikia perkelti bei pernešti taip, kad partneriams būtų kuo patogiau sudėlioti savo prekes. Taigi, jei šią dieną sutiktų pasavanoriauti stiprių rankų savininkai, tai mums stipriai palengvintų mugės organizavimo pradžią.

Pagalba priimant prekes, sudėliojant jas taip, kad būtų patogu pirkėjui ir dailiai atrodytų visa erdvė. Daiktų išdėstymas pagal jų paskirtį, drabužių sukabinimas pagal dydžius.

Pagalba pirkėjams, randant norimus daiktus, nuolat tvarkant mugės prekes, saugant jas. Pasirinkus savanoriavimą prekybos metu, savanoriai dažniausiai būna atsakingi už tam tikrą prekių grupę.

Pagalba nukabinant, surūšiuojant ir supakuojant neparduotas prekes. Paskutinę dieną pagalba dalyviams, grąžinant neparduotas prekes, labdarai skiriamus drabužius ar daiktus. Pagalba išardant ir surūšiuojant inventorių. Visa erdvė turi būti švari ir tuščia – tokia pati, kokia buvo prieš mugę. Laikydamiesi šio  principo, galime tikėtis, kad mūsų visuomet lauks patalpų šeimininkai.