Registracija ir prisijungimas

1. Jei Mamų mugėje registruojatės PIRMĄ KARTĄ (nedalyvavote 2019 RŽ mugėje), tinklapyje paspauskite REGISTRUOTIS klavišą. Atsidaro muge.mamumuge.lt puslapis, jame pasirinkite KAUNAS 2020 PV mugę. Įveskite savo duomenis ir vėl paspauskite REGISTRUOTIS. Šios registracijos metu reikia ATLIKTI MOKĖJIMĄ (Partnerio mokestis – 12 Eur). Nesumokėjus Partnerio mokesčio, ruošti etikečių negalima. Vieną kartą atlikus šią registraciją, norint pakartotinai prisijungti, reikės įvesti tik savo el.pašto adresą ir slaptažodį bei paspausti PRISIJUNGTI.

2. Jei Mamų mugės sistemoje jau esate užsiregistravę (dalyvavote 2019 RŽ mugėje), tinklapyje paspauskite PRISIJUNGTI klavišą. Suvedus savo prisijungimo duomenis, atsidarys Jūsų paskyra, kurioje galėsite matyti muges, į kurias šiuo metu yra vykdoma registracija. Pasirinkite norimą mugę, suveskite savo duomenis, susimokėkite už pasirinktą mugę. Su viena paskyra galite dalyvauti visose norimose mugėse.

*Suvesti duomenys nekoreguojami.

Visi atsiskaitymai vyksta per Mamų mugės sistemoje, Partnerio paskyroje nurodytą sąskaitą, esančią bet kuriame Lietuvos banke arba per paysera.lt, t.y. Partneris turi susikurti sąskaitą Paysera sistemoje. Registracijos mokestį galima sumokėti pasirinktinai iš nurodytų bankų.

Informuojame, kad buvusių partnerių profilio ir registracijų duomenys yra suarchyvuoti ir patikimai saugomi, ir jie nebebus naudojami.

INFORMACIJA APIE NAUJĄJĄ SISTEMĄ.

2020 pavasario-vasaros sezono Mamų mugės naujienas galite rasti paspaudę ČIA arba meniu skiltyje NAUJIENOS

Mugės Partnerėms, kurios sumoka už dalyvavimą mugėje ir pristato prekes, pirkti bilieto į mugę NEREIKIA.