Pristatymas ir atsiėmimas

*DAIKTŲ PRISTATYMAS*

Prekių pristatymas vyks rugsėjo 30 d. 11-19 val. (URMAS, Žalioji galerija, 2 salė)ATMINTINĖ

1. Norint pristatyti prekes, būtina TURĖTI rezervuotą pristatymo laiką savo paskyroje.
Jei neturite rezervuoto laiko, būtinai apie tai informuokite darbuotoją.
 
2. Būkite pasiruošę asmens dokumentą, kurį reikės parodyti kasininkui.
 
3. Jei buvote užsakę išdėliojimo paslaugą, tam skirtoje kasoje sumokate už paslaugą ir paliekate prekes kur nurodys darbuotojas.
 
Prekės su apsauga. Būtina atskirti prekes su apsauga ir jas parodyti kasininkui prekių priėmimo metu.
 
DAIKTŲ IŠNEŠIOJIMO PO SALĘ PASLAUGĄ būtina rezervuoti iš anksto. Laiko pasirinkimą bus galima padaryti tik rezervuojant pristatymą. Turėsite galimybę programoje tiesiog uždėti varnelę, kad jums bus reikalinga daiktų išnešiojimo paslauga. Prekių išdėstymo paslauga: iki 60 prekių – 8 Eur.; 60-99 prekės – 10 Eur.; 100 ir daugiau prekių – 15 Eur.
 
4. Į prekių priėmimą galite atvykti anksčiau nei rezervuotas laikas, bet ne daugiau kaip 30 min. Jei turite daug prekių, jus gali lydėti pagalbininkas, tačiau jei pastebėsime, kad asmenys vaikštinėja po salę, apžiūrinėja prekes ar tiesiog nevykdo prekių išdėliojimo, nedelsiant paprašysime juos išeiti iš Mamų mugės prekybos salės. Labai prašytume nepiktnaudžiauti šia sąlyga. 
 
5. Deja, bet vežimėlių, pagelbėjančių atsivežti prekes,  negalime Jums pasiūlyti, todėl prašome prekes atvežti lagaminuose ant ratukų arba, ypač jei turite daug ir didelių gabaritų prekių, atvykite kartu su vyru, draugu ar kt. šeimos nariu, kuris padėtų atsinešti prekes.
 

6. Saugumo rekomendacijos partneriams:

  • Laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo vienam nuo kito;
  • Būtinai dėvėti apsaugines kaukes arba apsaugines veido priemones;
  • Kuo dažniau dezinfekuoti rankas;
  • Prekes pristatykite ir atvykite apsipirkti tik jei neturite viršutinių kvėpavimo takų ligų, ūmių žarnyno infekcijų ir kt. susirgimų požymių (pvz., sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan.).
  • Draudžiama prekes pristatyti ir atvykti apsipirkti tiems, kuriems privaloma izoliacija, izoliacijos laikotarpiu.
  • Nerekomenduojame prekių pristatyti priklausantiems rizikos grupei (vyresniems nei 60 metų ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis).
  • Venkite rankomis liesti veidą, akis, nosį, burną ir kt., laikykitės kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

DAIKTŲ ATSIĖMIMAS*

Daiktų, likusių po Mamų mugės Kaune atsiėmimas preliminariai vyks spalio 15 d. Atsiėmimui būtina registracija paskyroje. 

 

Informuojame, kad nenupirkti daiktai ir neskirti labdarai turi būti atsiimami iškart po mugės paskirtą dieną nurodytu laiku. 

Prašome pasitikrinti DATOS IR VIETA, TVARKARAŠTYJE, kada prekės turi būti atsiimtos.

 

Prekių atsiėmimui reikia užsiregistruoti pasirenkant sistemoje esantį patogų ir nerezervuotą siūlomą laiką. Prekių atsiėmimui kaip ir pristatant prekes, jas atsiimant taip pat turėkite tarą, į kurią susidėsite likusius daiktus. Apie atsiėmimo tvarką Partneriai informuojami pranešimu į paskyroje esančią pranešimų skiltį.

Prekių atsiėmimo metu kaip ir pristatymo metu tikrinama partnerių tapatybė. Būtina turėti asmens dokumentą su nuotrauka (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą). Į mugės salę patekti gali tik šios mugės Partneriai susipažinę su visomis aktualiomis taisyklėmis.  SVARBU! Į mugės salę pašaliniai asmenys (ne šios mugės partneriai) neįleidžiami.

Dėl itin didelių atsiimamų ir neaukojamų daiktų kiekių, taikomas išrūšiavimo mokestis ATSIIMANTIEMS VIRŠ 50 PREKIŲ. Atsiimantiems  iki 49 prekių – 0 Eur, 50 ir daugiau prekių – 8 eurai, 80 ir daugiau prekių – 10 eurai, 100 ir daugiau prekių – 20 eur.