Pristatymas ir atsiėmimas

*DAIKTŲ ATSIĖMIMAS*

Daiktų, likusių po Mamų mugės Kaune atsiėmimas vyks spalio 19 d. (šeštadienį) 12-16 val., Urmo bazės Žaliojoje galerijoje, 2 salėje, įėjimas nuo Baltosios galerijos pusės. Atsiėmimui būtina registracija paskyroje. 

SVARBU! PREKIŲ ATSIĖMIMO TVARKOS APRAŠYMAS 2019 RŽ KAUNO MAMŲ MUGĖJE –>SPAUSTI ČIA>>

Informuojame, kad nenupirkti daiktai ir neskirti labdarai turi būti atsiimami iškart po mugės paskirtą dieną nurodytu laiku. 

Prašome pasitikrinti DATOS IR VIETA, TVARKARAŠTYJE, kada prekės turi būti atsiimtos.

PAMESTŲ DAIKTŲ REGISTRAVIMO ANKETA  2019 RŽ 

(iki 3 daiktų, pildoma iki spalio 21 d. 8 val. imtinai) 

Jei dingo daugiau nei 3 daiktai, prašome užpildyti dingusių prekių anketą. Šią anketą galima pildyti kelis kartus (kol suvesite informaciją apie visus daiktus).
Labai prašome atidžiai nurodyti teisingus duomenis. Saugokite priėmimo ir grąžinimo aktus, juose esančios informacijos dar gali prireikti. 

SVARBU: Anketas galima pildyti tik iki spalio 21 d. 8 val. ryto. Vėliau užpildytų anketų nepriimsime. Galbūt Jūsų prekė įsimaišė eilėse, tarp kitų partnerių daiktų? Jei prekė bus atrasta, susisieksime su Jumis  nedelsiant , arba per 2 darbo dienas po atsiėmimo. Jei nesulaukėte skambučio, apgailestaujame, bet surasti daikto nepavyko.

Prekių atsiėmimui reikia užsiregistruoti pasirenkant sistemoje esantį patogų ir nerezervuotą siūlomą laiką. Prekių atsiėmimui kaip ir pristatant prekes, jas atsiimant taip pat turėkite tarą, į kurią susidėsite likusius daiktus. Apie atsiėmimo tvarką Partneriai informuojami pranešimu į paskyroje esančią pranešimų skiltį.

Prekių atsiėmimo metu kaip ir pristatymo metu tikrinama partnerių tapatybė. Būtina turėti asmens dokumentą su nuotrauka (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą). Į mugės salę patekti gali tik šios mugės Partneriai susipažinę su visomis aktualiomis taisyklėmis.  SVARBU! Į mugės salę pašaliniai asmenys (ne šios mugės partneriai) neįleidžiami.

Dėl itin didelių atsiimamų ir neaukojamų daiktų kiekių, taikomas išrūšiavimo mokestis ATSIIMANTIEMS VIRŠ 50 PREKIŲ. Atsiimantiems  iki 49 prekių – 0 Eur, 50 ir daugiau prekių – 8 eurai, 80 ir daugiau prekių – 10 eurai, 100 ir daugiau prekių – 20 eur.

2019 RŽ Mamų mugės/Kaunas partnerių apklausa-anketa. Kviečiame užpildyti