Pristatymas ir atsiėmimas

*DAIKTŲ PRISTATYMAS*

Informacija ruošiama.

*DAIKTŲ ATSIĖMIMAS*

Daiktų, likusių po Mamų mugės Kaune atsiėmimas vyks kovo 29 d. (sekmadienį) 10-13 val., Urmo bazės Žaliojoje galerijoje, 2 salėje, įėjimas nuo Baltosios galerijos pusės. Atsiėmimui būtina registracija paskyroje. 

 

Informuojame, kad nenupirkti daiktai ir neskirti labdarai turi būti atsiimami iškart po mugės paskirtą dieną nurodytu laiku. 

Prašome pasitikrinti DATOS IR VIETA, TVARKARAŠTYJE, kada prekės turi būti atsiimtos.

 

Prekių atsiėmimui reikia užsiregistruoti pasirenkant sistemoje esantį patogų ir nerezervuotą siūlomą laiką. Prekių atsiėmimui kaip ir pristatant prekes, jas atsiimant taip pat turėkite tarą, į kurią susidėsite likusius daiktus. Apie atsiėmimo tvarką Partneriai informuojami pranešimu į paskyroje esančią pranešimų skiltį.

Prekių atsiėmimo metu kaip ir pristatymo metu tikrinama partnerių tapatybė. Būtina turėti asmens dokumentą su nuotrauka (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą). Į mugės salę patekti gali tik šios mugės Partneriai susipažinę su visomis aktualiomis taisyklėmis.  SVARBU! Į mugės salę pašaliniai asmenys (ne šios mugės partneriai) neįleidžiami.

Dėl itin didelių atsiimamų ir neaukojamų daiktų kiekių, taikomas išrūšiavimo mokestis ATSIIMANTIEMS VIRŠ 50 PREKIŲ. Atsiimantiems  iki 49 prekių – 0 Eur, 50 ir daugiau prekių – 8 eurai, 80 ir daugiau prekių – 10 eurai, 100 ir daugiau prekių – 20 eur.