Prekių paruošimas

Etikečių ruošimas ir prikabinimas

NAUJA! Jei ruošiamai prekei, etiketė  jau atspausdinta,  koreguoti jos galimybės nebėra.  Norint koreguoti atspausdintą etiketę, būtina ją ištrinti ir suvesti iš naujo. SVARBU! Koreguotą atspausdintą etiketę BŪTINA persegti/perklijuoti ant prekės, nes palikus seną ištrintą etiketę, rizikuojate netekti ir prekės, ir pinigų.  Koreguoti galima tik tas eilutes, kurioms neatspausdintos etiketės. Plačiau informacija ČIA   Nuo šiol etikečių spausdinimo lape bus kompaktiškai sugeneruotos 9 etiketės.

 • SVARBU. Etiketes spausdinkite ant kokybiško šiek tiek storesnio biuro popieriaus. Įsitikinkite, kad barkodas etiketėse ryškus, nesusiliejęs. (nenaudokite spausdintuve ekonominio režimo) Informuojame, kad prekių, kurių etikečių barkodas Prekių priėmimo metu nenusiskaitys kasos skeneriu, priimti griežtai negalėsime, prašysime perspausdinti ir persegti etiketes. 

• KEPURĖS, ŠALIKAI IR KITI PANAŠŪS AKSESUARAI YRA KABINAMI. Mamų mugėje kepuraitės, šalikai ir kiti aksesuarai kabinami ant vielinės sienelės pagal amžiaus grupes pritvirtinant juos skalbinių segtukais. Pristatant kepures ir šalikus į Mamų mugę labai prašome kartu su savimi turėti ir skalbinių segtukų. Mamų mugėje esančių segtukų kiekis yra ribotas, jie naudojami prekybos metu pakeisti sulūžusius segtukus.

NEPARDUOTOS KOJINĖS IR PĖDKELNĖS LABDARAI SKIRIAMOS AUTOMATIŠKAI. Nuo šiol neparduotos kojinės ir pėdkelnės rūšiuojamos ir grąžinamos nebus. Šie daiktai automatiškai bus perduodami į Labdaros skyrių.

• Prikabinkite etiketes žiogeliu rūbelių priekyje dešinėje pusėje (iš savo žiūrėjimo pozicijos, kaip etikečių prikabinimo pvz.), o pakabas kabinamas taip, kad pakabo kabliukas būtų nukreiptas į kairę (taip pat iš žiūrėjimo pozicijos).

• Kortelę kabinkite vertikaliai ir prisekite vienu žiogeliu. Naudokite mažus ar didelius žiogelius (visus saugiai užsekite!!!). Etiketėje nurodyta vieta žiogelio pradūrimui. Etiketes galima ir prisiūti. 

• Jei negalite prisegti žiogelių ant kitų daiktų, knygų, žaislų ir t.t., etiketes stipriai priklijuokite lipnia skaidria juosta. Tik neklijuokite juostos ant barkodo. Tokiu atveju negalėsime nuskenuoti prekės barkodo. Labai prašome nenaudoti kanceliarinių susegėjų etikečių tvirtinimui.

• Prikabinkite etiketes batukų viršuje. Batukai, kaip ir kitos prekės iš kelių dalių, turi būti surišti ar kitaip sujungti.

• Naudojamos priemonės:
Vielinis pakabas
Žiogelis 40×0.95mm
Žiogelis 22×0,7mm
Kietasis žymeklis – prekių apsauga
Elektromagnetinis lipdukas 10×32 – prekių apsauga
Priemones galite įsigyti:
https://www.delicato.lt/kontaktai/– vielinis pakabas švaros centruose Kaune (ne mažiau 20 vnt);
http://tspakabos.lt/pristatymo-informacija – vielinis pakabas internetu;
http://www.kaivida.lt/ – žiogelis, kietasis žymeklis, elektromagnetinis lipdukas internetu ir parduotuvėje Kaune.

Taip pat, galite naudoti ir namuose užsilikusius vielinius pakabus, žiogelius, naudojamus drabužių valyklose ir siuvyklose.

SVARBU! Patikrinkite, ar drabužiai sukabinti ant vielinių pakabų, ar gerai prikabinote etiketes, ar neužklijavote lipnia juosta barkodo! Prekės barkodas išsaugo visą informaciją apie prekę. Visi informaciniai pakeitimai gali būti padaryti tik kompiuteriu, perspausdinant etiketę – rankiniu būdu etiketės pakeisti negalima. Mes neprisiimame atsakomybės už prekes be etikečių. Tokių prekių negalėsime parduoti ir jos bus paaukotos labdarai mugei pasibaigus.

PAKABAI GRĄŽINAMI UŽ LABDARAI PALIKTUS NEPARDUOTUS DAIKTUS. Drabužiai į mugę priimami tik ant vielinių pakabų, todėl aukojantiems drabužius (ne daiktus be pakabų) grąžiname taip pat vielinius pakabus. Jei paliksite neparduotas prekes labdarai, po prekių atsiėmimo bus grąžinta tiek pakabų, kiek neparduotų drabužių paaukota labdarai. Už parduotas kitas, ne aprangos prekes, pakabų neduodama. Pakabai skiriami pagal sistemoje nurodytą paaukotų drabužių skaičių. Pakabų atidavimas vyksta tik prekių atsiėmimo dienomis.

KAINŲ NUSTATYMAS

Kainas nustatote tiktai Jūs, mugės Partneris.

Organizatorių patarimai

• Mes labai patariame nenustatinėti kainos, didesnės nei 25 – 30 % analogiško naujo daikto vertės.
• Nustačius kainą, paklauskite savęs, ar aš mokėčiau už šią prekę tiek eurų?
• Visos kainos eurais, vieno skaičiaus po kablelio tikslumu (pvz.: 0,8 Eur; 2,3 Eur; 5 Eur…)
• Mažiausia prekės kaina – 0,5 Eur. Mažesnes, pigesnes prekes patariame sudėti į vieną uždaromą skaidrų maišelį ir nustatyti kainą ne mažesnę nei 0,5 Eur. Pavyzdžiui, plaukų segtukus, sages, kojinytes sudedame į vieną maišelį. Visos prekės viename maišelyje turėtų būti panašaus dydžio.

DĖMESIO! Jei prekę įkainojote iki 2 Eur rekomenduojame iš karto ją pažymėti labdarai. Nebrangius, bet gerus daiktus nuperka greičiausiai. Jei tokio Jūsų nebrangaus daikto niekas per visą mugę nenupirko, daiktas tiesiog yra nepaklausus, tikriausiai reikalingas tik tiems, kas iš tikrųjų sunkiai gyvena. Tad tiesiog pažymėkite iškart etiketėje, jog daiktas skiriamas labdarai.

 

ETIKEČIŲ SPAUSDINIMAS

Kai prisiregistruosite kaip Partneris, sumokėsite dalyvavimo mokestį, galėsite mūsų puslapyje „online” atsispausdinti etiketes ir tuoj pat kiekvienai prekei gauti barkodą. Savo paskyroje jūs jau galite suvesti prekes. Norėdami atspausdinti etiketes, pirmiausia turite prekes priskirti mugei.

Etiketes rekomenduojame spausdinti ant storesnio popieriaus lazeriniu spausdintuvu (dažnai rašaliniu spausdintuvu išspausdintų etikečių barkodas susilieja, nenusiskaito). Jei naudojate ploną popierių, prieš segant etiketę žiogeliu, rekomenduojame etiketės perdūrimo vietą užklijuoti skaidria lipnia juosta. Prašome nenaudoti vaikiško piešimo ir spalvoto popieriaus – jis etikečių spausdinimui netinkamas.

Etikečių suteikimo programa jums leis stebėti savo prekių judėjimą bei sužinoti, kurios iš jų buvo parduotos mugės metu arba kurios buvo atiduotos labdarai, pasibaigus mugei.

Prieš spausdinant etiketes, prekes reikia priskirti  mugei.

Suvedus prekes ir vykdant prekių PRISKYRIMĄ, prašome eilutes žymėti grupelėmis (po 5-10-15 eilučių). 

Mūsų programa suteiks jums galimybę etiketėje įrašyti visą reikiamą informaciją apie prekę ir pagaminti/atspausdinti teisingą etiketę. Tiesiog prisiregistruokite ir prisijunkite prie etikečių suteikimo programos. Paspauskite “Įvesti prekę” ir užpildykite nurodytus laukelius.

Etiketė turi:

 • Prekės numerį (kiekvienos prekės Nr. yra unikalus, todėl jis nebus numeruojamas iš eilės pagal jūsų suvestas prekes). Jei spausdinama tokių pačių prekių didesnis kiekis,- jų numeriai ir barkodai bus vienodi
 • Partnerio (Dalyvio) numerį
 • Tipą
 • Prekės aprašymą (neprivaloma)
 • Kategoriją
 • Dydį (galima neįvedinėti, o įrašyti ranka)
 • Nuorodą, kad prekė bus nukainota 20 proc. penktadienį ir/ar 20 proc. arba 50 proc.  paskutines pirmos dalies mugės dienas arba net 70 proc. bet tik pačią paskutinę mugės dieną.
 • Nuorodą, kad prekė bus skirta labdarai, mugei pasibaigus 
 • Nuorodą, kad dalyvis praėjusią mugę paaukojo dalį savo uždarbio.

Jei turite daugiau tos pačios rūšies vienetų, vienoda kaina ir vienodom sąlygom parduodamų prekių, Jums nereikia kiekvienos prekės suvedinėti atskirai.

Ruošiant etiketes, įveskite reikiamą kiekį, spausdinant etiketes Jūs galėsite atsispausdinti tiek tokių pačių etikečių, kiek nurodysite. Visos jos bus apskaitoje kaip skirtingos prekės, tačiau nereikės suvedinėti kiekvienos atskirai. Jų etiketės bus vienodos.

Kai visas savo etiketes būsite pasiruošę, spauskite “Spausdinti etiketes”. Prašome jas spausdinti ant storesnio popieriaus.

Kai atspausdintos etiketės,- nekeiskite kainų ar kt. duomenų bazėje, o tuo labiau, atspausdinus etiketes, neištrinkite prekių iš duomenų bazės!

APSAUGA

Elektromagnetinis lipdukas

Elektromagnetinis lipdukas

Apsauga

Rekomenduojame priklijuoti apsauginius lipdukus prie brangesnių ir vertingesnių prekių. Lipdukų priklijavimas prie vertingesnių prekių mugėje pasiteisina ir padeda užtikrinti prekių saugumą.

 • Vertingesnėms prekėms galima įsigyti papildomą apsaugą – elektromagnetinį lipduką, priklijuojamą nematomoje vietoje prekės viduje.
 • Kiekvienai norimai apsaugoti prekei klijuojamas atskiras lipdukas. Atsiskaitant už prekes, šie lipdukai yra išmagnetinami, ir prekės, nešamos pro apsauginius vartelius, neįjungia garsinės signalizacijos.
 • Jei prekė susideda iš kelių dalių, galima ant atskirų dalių klijuoti kelis lipdukus.
 • Elektromagnetinius žymeklius ir lipdukus galite įsigyti „Kaivida“ internetinėje arba paprastoje parduotuvėje :
  http://www.kaivida.lt/.
 • Visų prekių, prie kurių priklijuoti elektromagnetiniai lipdukai, aprašymuose BŪTINA prie žodžio „Apsauga“ pažymėti „varnelę“ (savo paskyroje).
 • Jei lipdukas bus, o prekės aprašyme „varnelės“ nebus – sistema nesuveiks. Jei „varnelė“ bus, o lipduko nebus,- reikės priklijuoti lipduką prekių pristatymo metu (pasirūpinkite lipdukais iš anksto!), kitu atveju prekė nebus priimta.
Kietasis žymeklis

Kietasis žymeklis

Mamų mugėje galite naudoti kietuosius žymeklius. Juos patariama segti prie pačių vertingiausių praduriamų prekių. Kietieji žymekliai išmagnetinami kasoje ir nebus grąžinami.

 • Savo paskyroje visų prekių, prie kurių pritvirtinami kietieji žymekliai, aprašymuose BŪTINA prie žodžio „Apsauga“ pažymėti „varnelę“.
Dviejų etikečių prikabinimas prie batukų

Dviejų etikečių prikabinimas prie batukų

Dvigubas saugumas.

 • Užrašytas prekės numeris ir papildomai įdėtas drabužio ar kito daikto viduje leis rasti prekės savininką ar sužinoti prekės kainą net ir etiketei nukritus!
 • Norint apsaugoti rūbus nuo etiketės pasimetimo, labai rekomenduojame prikabinimo vietoje užklijuoti lipnią juostą ir tik po to pradurti ją žiogeliu.
 • Norint apsaugoti batus nuo etikečių pasimetimo, programa iškart paruoš dvi etiketes – po vieną kiekvienam batui.

PAKAVIMAS IR ETIKEČIŲ PRIKABINIMAS

Visos rūbų etiketės prisegamos žiogeliu rūbo dešiniame viršutiniame kampe (iš žiūrėjimo pozicijos. Kabinama, taip, kad pakabo kabliukas būtų nukreiptas į kairę (taip pat iš žiūrėjimo pozicijos).

Kelnės, šortai turi būti sukabinti, kaip pvz., perverti žiogeliais ir užsegti ant pakabo.

Jei turite kelių ar daugiau daiktų komplektą pakuojame taip pat į maišelius. Rekomenduojame užsegimą užklijuoti lipnia juosta, kad pirkėjai neišpakuotų jūsų daiktų.

Patalynę ar kitus lankstomus medžiaginius didelius daiktus rekomenduojame supakuoti į skaidrų maišą ir užklijuoti lipnia juosta. Etiketė klijuojama lipnia skaidre juosta. Tik neklijuoti ant barkodo!

Jei Jūsų daiktas turi smulkių, lengvai nusiimančių dalių, visas jas rekomenduojame sudėti į atskirą skaidrų maišelį ir stipriai priklijuoti lipnia skaidre juosta prie daikto, kad jos nepasimestų.

ETIKETĖ SU PERSPĖJIMU NEPLĖŠYTI PAKUOČIŲ

Ne visi į mugę apsipirkti atvykę pirkėjai žino, kad prekybos dienomis veikia saugykla/patikros vieta, kur galima tvarkingai patikrinti išsirinktą prekę. Patikros vietoje prekė bus išpakuota, patikrintos jos funkcijos, komplektacija, jei neperkama – vėl tvarkingai supakuota. Siekiant, kad pirkėjai negadintų pakuočių, prašome iškirpti ir matomoje vietoje priklijuoti specialaus ženklinimo etiketę. Ši etiketė informuos apie patikros vietą. Čia rasite paruoštą spausdinimui etiketės šabloną >>

FILMUKAI APIE PREKIŲ PARUOŠIMĄ

Jei perskaitėte taisykles ir patarimus, bet norite dar geriau paruošti savo prekes – pažiūrėkite video filmukus. Išsamiai ir vaizdžiai patariame, ką reikia daryti, kad Jūsų daiktai greitai surastų pirkėją!

Kaip paruošti baldus? Žiūrėkite čia

Kaip paruošti drabužius? Žiūrėkite čia

Kaip paruošti batus? Žiūrėkite čia

Kaip paruošti kojines, pėdkelnes? Žiūrėkite čia 

Kaip paruošti miego prekes? Žiūrėkite čia

Kaip paruošti žaislus, knygas? Žiūrėkite čia

Kaip paruošti vežimėlius? Žiūrėkite čia