NUOLAIDOS ČEKIS

Rekomenduokite mugę –  gaukite 5 Eur vertės Nuolaidos čekį

Norėdami gauti Nuolaidos čekį rekomenduokite Mamų mugę Kaune tam, kas joje dar nedalyvavo.

Nauja Partnerė registracijos lange PRIVALO įrašyti rekomendavusiojo el. paštą (tą, kuriuo rekomendavusioji (jau esama Partnerė) jungiasi prie savo paskyros Mamų mugėje Kaune).

Kai Nauja Partnerė* pristato prekes, rekomendavusiosios paskyroje atsiranda informacija, kad jai priklauso 5 Eur. Nuolaidos čekis.

Nuolaidos čekiai galioja tik einamojoje mugėje.  Primename, kad dėl  atnaujintos IT sistemos, šia privilegija gali pasinaudoti tik 2020 m. pavasario-vasaros mugės partneriai. Plačiau apie tvarką, kaip bus panaudojami čekiai apsipirkimo metu galėsite sužinoti prieš daiktų pristatymą.

* Jūsų pakviestas Partneris yra naujas, t.y nėra dalyvavęs ankstesnėse Mamų mugėse Kaune.

  • Būtinai paprašykite savo draugo, kad nurodytų jūsų el. pašto adresą (kurį naudojote prisiregistravimui mugėje), kai jis registruosis.
  • SVARBU: nuolaidos čekį gali gauti tik tuo atveju, jei abu Partneriai dalyvauja Kaune vysktančioje mugėje.
  • Kiek Jūsų rekomenduotų draugų dalyvauja mugėje, galite matyti savo registravimo paskyros “Mano duomenys” skiltyje. Tai parodys geltonų žvaigždučių skaičius.
  • Nuolaidos čekis gali būti perduotas trečiam asmeniui, bet jis galios tik tos mugės, kuriai yra skirtas, metu.
  • Nuolaidos čekis į grynus pinigus nekeičiamas. Juo nepasinaudojus, pinigai nebus išmokami.
  • Nepamirškite prieš atsiskaitant už prekes, informuoti kasininką apie Nuolaidos čekį ir pateikti jam  savo asmens dokumentą, jog įsitikintume, kad Nuolaidos čekis priklauso Jums!