PAGRINDINĖS 2020 PAVASARIO-VASAROS MAMŲ MUGĖS KAUNE NAUJIENOS

PAGRINDINĖS 2020 PAVASARIO-VASAROS MAMŲ MUGĖS KAUNE NAUJIENOS

Mieli „Mamų mugės Kaunas“ partneriai/ės, pateikiame jums 2020 m. PV „Mamų mugės Kaunas“ naujienas:

MUGĖS TRUKMĖ, NUOLAIDŲ  DIENOS, PARTNERIO MOKESTIS

2020 m. PV „Mamų mugė Kaunas“ vyks  kovo 20-29 d. Keičiasi mugės prekybos dienų ir nuolaidų taikymo koncepcija.

Uždara išankstinė prekyba savanoriams/ėms (Savanorių registracija prasidės nuo vasario 1 d. tapk Savanoriu ČIA! ) ir partneriams/ėms vyks kovo 20 d. penktadienį;

Atvira prekyba prasideda kovo 21 d., šeštadienį, tęsiasi kovo 22 d., sekmadienį.

Šios net trys, tame tarpe ir savaitgalio dienos – prekyba be nuolaidų. Tai yra nauja galimybė padidinti pardavimus be nuolaidų,  jei tik Jūsų pradinė kaina bus patraukli. Rekomenduojame į tai atsižvelgti.

Nuolaidų taikymas pradedamas nuo antros savaitės pirmadienio ir tęsiasi iki trečiadienio:

  • pirmadienį taikoma 20 proc.* nuolaida (kovo 23 d.),
  • antradienį taikoma 50 proc.* nuolaida (kovo 24 d.),
  • trečiadienį taikoma 70 proc.* nuolaida (kovo 25 d.).

*pažymėtoms prekėmsPlačiau skyriuje: Datos ir vieta .

Partnerio mokestis yra 12 eurų. Maksimalus leidžiamas 180 vnt. (80 rūbų ant pakabų+100 Daiktų) kiekis.

NAUJOJI PREKIŲ SUVEDIMO SISTEMA VĖL PATOBULINTA, PAPILDYTA, FUNKCIONALESNĖ, PATOGESNIO DIZAINO

Atidžiai perskaitykite instrukciją, kurią rasite ČIA

Papildytas naujos „Mamų mugės“ prekių suvedimo sistemos aprašas ČIA .

 KAIP REGISTRUOTIS/PRISIJUNGTI

Dėl IT sistemos  Duomenų saugos reikalavimų visi rudens – žiemos mugėse DALYVAVĘ Partneriai į sistemą jungiasi „PRISIJUNGTI“, tačiau pasirinkę mugę kaskart turės atnaujinti savo visus duomenis, išskyrus el.paštą (todėl primygtinai prašome nenaudoti laikino ar darbo el. pašto).  Partneriai, NEDALYVAVĘ praėjusioje mugėje prašomi prisijungti ir registruotis iš naujo.

NAUJIENA! Neteisingai įvestų Partnerio duomenų koregavimas yra apmokestinamas nustatytu tarifu, tad labai prašome duomenis vesti labai atidžiai. Partnerio taisykles, Bendradarbiavimo sutartį ir visą pagrindinę informaciją rasite ČIA

NUOLAIDŲ IR LABDAROS ŽYMĖJIMAS PREKIŲ SUVEDIMO SISTEMOJE

Suvedant prekes, visos galimos nuolaidos JAU automatiškai pažymėtos. Jei nenorite taikyti maksimalios nuolaidos prekei, turite pažymėti kitą pasirinkimą.

Jei prekei netaikote nuolaidų ir neskiriate labdarai BŪTINA NUIMTI ŽYMĖJIMO VARNELES.

UŽDARŲ APSIPIRKIMŲ PARTNERĖMS BILIETAI

Kiekvienai išankstinio apsipirkimo dienai bus sugeneruotas atskiras bilietas. Kiekvienas partneris savo paskyroje ras 3 bilietus, kurie bus skirti tik tos dienos išankstiniam apsipirkimui įeiti 1 kartą.

DOVANŲ ČEKIS

Atnaujinamas paskatinimas – 5 Eur vertės „Dovanų čekis“. Partneris mugei rekomendavęs naują partnerį, mugės prekybos metu gauna 5 Eur vertės dovanų čekį už kiekvieną rekomendaciją. Priklausančių dovanų čekių kiekį rasite savo paskyros skiltyje „Mano finansai“  TIK po to,  kai abu partneriai, ir rekomendavęs, ir rekomenduotas pristatys prekes. Primename, kad dėl  atnaujintos IT sistemos, šia privilegija gali pasinaudoti tik 2019 m. rudens-žiemos mugės partneriai. Plačiau apie tvarką, kaip bus panaudojami čekiai apsipirkimo metu galėsite sužinoti prieš daiktų pristatymą.

ETIKEČIŲ RUOŠIMAS

Jei ruošiamai prekei, etiketė  jau atspausdinta,  koreguoti jos galimybės nebėra.  Norint koreguoti atspausdintą etiketę, būtina ją ištrinti ir suvesti iš naujo. SVARBU! Koreguotą atspausdintą etiketę BŪTINA persegti/perklijuoti ant prekės, nes palikus seną ištrintą etiketę, rizikuojate netekti ir prekės, ir pinigų.  Koreguoti galima tik tas eilutes, kurioms neatspausdintos etiketės. Plačiau informacija ČIA   Nuo šiol etikečių spausdinimo lape bus kompaktiškai sugeneruotos 9 etiketės.

PREKIŲ PRISTATYMAS IR ATSIĖMIMAS

SVARBU: VISIEMS PARTNERIAMS BŪTINA REZERVUOTI PRISTATYMO LAIKĄ BEI ATSIĖMIMO LAIKĄ (atsiėmimo laiko rezervacija įjungiama atskiru pranešimu, renginio metu arba pasibaigus prekybai)

Prekių pristatymas vyks kovo 17 d.

Neparduotų daiktų atsiėmimas vyks kovo 29 d.

Ši sąlyga galioja ir tiems, kurie į mugę pristatys mažiau nei 50 daiktų. Kad galėtumėme reguliuoti partnerių srautus, labai prašome jūsų visų rezervuoti prekių pristatymo laiką.

Svarbu: neturint laiko rezervacijos jūsų prekių priimti negalėsime, nes IT sistema negalės atlikti jūsų identifikacijos. Išsamiau: Pristatymas ir atsiėmimas

DAIKTŲ IŠNEŠIOJIMO PO SALĘ PASLAUGĄ taip pat būtina rezervuoti iš anksto. Laiko pasirinkimą bus galima padaryti tik rezervuojant pristatymą. Turėsite galimybę programoje tiesiog uždėti varnelę, kad jums bus reikalinga daiktų išnešiojimo paslauga. Prekių išdėstymo paslauga: iki 60 prekių – 8 Eur.; 60-99 prekės – 10 Eur.; 100 ir daugiau prekių – 15 Eur.

„MAMŲ MUGĖS“ PREKIŲ PARUOŠIMAS, PRIEMONĖS

Paruošti prekes jums padės mūsų paruošti patarimai ir filmuota medžiaga ČIA 

Priemones, reikalingas prekių paruošimui galite įsigyti:

https://www.svarospasaulis.lt/  – vielinis pakabas;

http://tspakabos.lt/pristatymo-informacija – vielinis pakabas;

http://www.kaivida.lt/ – žiogelis, kietasis žymeklis, elektromagnetinis lipdukas.

Assorti parduotuvių tinkle mugės prekių, kaip buvo anksčiau, nebus galima įsigyti.

PREKIŲ KOKYBĖ IR PATIKRA

Siekdami pirkėjui pasiūlyti kuo geresnės kokybės tinkamai paruoštas prekes, Mamų mugė ir toliau vykdys pristatomų daiktų kontrolę, laikantis Klaidų ir Kokybės Kontrolės nuostatų (toliau – KKK). Labai prašome atidžiai perskaityti KKK skyrių ir patarimus.

Rūbai turi būti švarūs, nesuplyšę, veikiančiais užtrauktukais, nenusiburbuliavę, su sagomis. Batų padai švarūs, neperlūžę, neskylėti, nenuklypę.

Labai prašome, kad ir nebrangiai įvertinti daiktai būtų kokybiški. Stipriai nudėvėti, nuskalbti rūbai, purvini, suplyšę batai bus nepriimami. Labai prašome jų nenešti.

AČIŪ, KAD DALYVAUJATE!       KVIEČIAME MUS SEKTI FACEBOOK

Pasidalinti įrašu