Naujos prekių suvedimo programos aprašas

Mieli „Mamų mugės“ partneriai,

Nuo 2019 metų Mamų mugėje įdiegta nauja Prekių suvedimo informacinė sistema. Ji funkcionalesnė, išsprendžiantį daugelį situacijų ir turinti daugiau galimybių. Nauja informacinė sistema bus ir toliau tobulinama, tad jei turėsite kokių nors pastebėjimų, patarimų ir pageidavimų, rašykite mums. Ši sistema sukuria galimybę, kad jos platformoje panašius renginius kaip „Mamų mugė“ galės organizuoti ir kiti asmenys ar įmonės, kurios turi panašių renginių ar verslo idėjų.

Pagrindinė informacija: darbui su Prekių suvedimo sistema naudokite tik Google Chrome naršyklę. Tik joje Prekių suvedimo sistema veikia sklandžiai, nestringa, duomenys atvaizduojami laiku ir iš karto. 

Norėdami atnaujinti informacinės sistemos informaciją naudokite trijų mygtukų Ctrl+Shift+R kombinaciją. Ši kombinacija atnaujins jūsų naršyklę, darbas vyks sklandžiai.

Svarbiausi dalykai, susiję su nauja informacine sistema: 

A. Jei Mamų mugėje registruojatės PIRMĄ KARTĄ (nedalyvavote 2019 RŽ mugėje), tinklapyje pasirinkite norimą mugę (KAUNAS 2020 PV), paspauskite REGISTRUOTIS klavišą. Atsidaro muge.mamumuge.lt puslapis. Įveskite savo duomenis (atidžiai perskaitykite registracijos instrukciją) ir vėl paspauskite REGISTRUOTIS. Šios registracijos metu reikia ATLIKTI MOKĖJIMĄ (Partnerio mokestis – 12 Eur už dalyvavimą Mamų mugėje Kaune. Nesumokėjus Partnerio mokesčio, ruošti etikečių negalima. Vieną kartą atlikus šią registraciją, norint pakartotinai prisijungti, reikės įvesti tik savo el.pašto adresą ir slaptažodį bei paspausti PRISIJUNGTI.

B. Jei Mamų mugės sitemoje jau esate užsiregistravę (dalyvavote 2019 RŽ mugėje), tinklapyje paspauskite PRISIJUNGTI klavišą. Suvedus savo prisijungimo duomenis, atsidarys Jūsų paskyra, kurioje galėsite matyti muges, į kurias šiuo metu yra vykdoma registracija. Pasirinkite norimą mugę, suveskite savo duomenis, susimokėkite už pasirinktą mugę. Su viena paskyra galite dalyvauti visose norimose mugėse. *Suvesti duomenys nekoreguojami.

C.Visi atsiskaitymai vyksta per Mamų mugės sistemoje, Partnerio paskyroje nurodytą sąskaitą, esančią bet kuriame Lietuvos banke arba per paysera.lt, t.y. Partneris turi susikurti sąskaitą Paysera sistemoje. Registracijos mokestį galima sumokėti pasirinktinai iš nurodytų bankų.

  1.  Atkreipiame dėmesį, kad informaciją gausite SMS žinutėmis į tą mobiliojo telefono numerį, kurį būsite nurodę registracijos duomenyse. Pranešimus gausite ir į jūsų asmeninę paskyrą, kurias galėsite perskaityti skiltyje „Žinutės“. Naujienlaiškius elektroniniu paštu gaus tik tie, kurie www.linaurus.lt užsiprenumeruos Naujienlaiškių gavimą.
  2. Registruojantis jums reikės nurodyti savo duomenis. Atkreipkite dėmesį į šiuos reikalavimus:a. Vardas ir pavardė, bei visi kiti duomenys turi būti rašomi tik lietuviškomis raidėmis. Jei vardas ar pavardė susideda iš 2 žodžių, tarp žodžių naudokite ne tarpelį, o brūkšnelį.
    b. El. adresą nurodykite asmeninį, kuriuo tikrai naudojatės, nes jei norėsite pakeisti el. pašto adresą, tai bus vertinama kaip papildoma paslauga ir už ją reikės susimokėti. Pvz., dažni atvejai, kai nurodomas darbo el. paštas, pakeičiama darbovietė, todėl nebegalima nurodytu el. paštu naudotis ir pan.
    c. Jūsų nurodyta atsiskaitomoji sąskaita turi priklausyti jums, t. y. sutapti atsiskaitomosios sąskaitos turėtojo vardas ir pavardė bei registruoto asmens vardas ir pavardė. Jei nurodysite neteisingą atsiskaitomąją sąskaitą, arba nurodyta sąskaita nepriklausys užsiregistravusiam asmeniui, t. y. jums, arba pinigai bus dėl kitų priežasčių grąžinti į „Mamų mugės Kaunas“ sąskaitą, tai už duomenų tikslinimą bei naują pavedimą taip pat teks susimokėti taip, kaip numatyta Partnerio sutartyje (kaip už papildomą paslaugą, kuri apmokestinta 20 eur.).
  3. Užsiregistravę informacinėje sistemoje ir susikūrę savo profilį jūs galėsite dalyvauti ir kituose renginiuose ir mugėse, aptarnaujamose „Mamų mugė“ informacinės sistemos. T. y. norint dalyvauti ne tik Kaune, bet ir Vilniuje vyksiančioje mugėje, atskirai registruotis nereikės. Savo paskyroje susimokėsite registracijos mokestį už dalyvavimą Vilniaus mugėje. Jei norėsite atskirai susikurti paskyras Kauno mugei ir atskirai Vilniaus mugei, to padaryti nepavyks, nes vienas asmuo gali turėti tik vieną paskyrą. Kitą paskyrą galite registruoti tik kito asmens vardu.
  4. Savo paskyroje susimokėję Partnerio mokestį gausite ir bilietus (atsiras ekrane), kuriuos galite atsispausdinti. Bilieto kodas užtikrins, kad galėsite apsilankyti visose „Mamų mugės Kaunas“ išankstinio apsipirkimo Partneriams dienose po vieną kartą. Informacija, kada vyksta išankstiniai apsipirkimai, yra skelbiama www.mamumuge.lt „Partnerio“ skiltyje „Datos ir vieta“.
  5. Naujoji informacinė sistema tapo funkcionalesnė, tad ruošti etiketes bus gerokai lengviau:

a. Nuo šiol sistemoje visi daiktai automatiškai yra aukojami labdarai, t. y. ties langeliu „Labdara“ yra pažymėta varnelė. Jei jūs nenorite kurio nors daikto aukoti labdarai, tai būtinai turite nuimti žymą ties langeliu „Labdara“.
b. Etiketėje yra nauja nuolaidų suteikimo sistema. Atvėrus naują Prekės kortelę visos galimos nuolaidos JAU YRA PAŽYMĖTOS AUTOMATIŠKAI. Jei nenorite Prekei taikyti visų ar pasirinktos nuolaidos/ų TURITE NUIMTI VARNELĘ PRIE NUOLAIDOS LANGELIO. (Nužymėti). Atkreipkite dėmesį, kad jei pažymėsite, jog jūsų parduodamam daiktui sutinkate taikyti maksimalią 70 proc. nuolaidą, tuomet 20 proc. ir 50 proc. nuolaidos bus taikomos automatiškai.
c. Etiketėje nebenurodomos nuolaidų dienos. Apie nuolaidų dienas pirkėjams informacija bus renginio salėje.
d. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad prekės etiketėje yra langelis „Kiekis“. Juo naudokitės, jei, pvz., vienodų ar to paties tipo prekių turite keletą vienetų. Pvz. kojinių, pėdkelnių, kepurių. Tuomet langelyje „Kiekis“ pažymėkite jų skaičių. Informacinė sistema jums automatiškai paruoš šioms prekėms etikečių tiek vienetų, kokį skaičių įrašėte langelyje. Taip jūs sutaupysite laiko ruošdami etiketes.
Prekių sąraše bus tiek eilučių, kiek prekių pateikėte. Pvz. turite 10 porų kojinių – langelyje „Kiekis“ įrašote 10, jums atspausdinama 10 etikečių, o prekių sąraše užsipildo 10 prekių eilučių.
e. Batai yra pora, tad langelyje „Kiekis“ nereikia įrašyti skaičiaus – 2. Sistemos funkcionalumas užtikrina, kad įvedus prekės pavadinimą „Batai“ yra spausdinamos dvi etiketės, kad po vieną etiketę, galėtumėte pritvirtinti ant abiejų batų.
f. Jie jūs ruošite etiketę patalynei, užtiesalui ar panašioms prekėms, tai būtinai prekės aprašyme nurodykite parduodamo daikto išmatavimus cm. Pvz. – antklodės užvalkalas 200×200, pagalvių užvalkalas 50 x70 – 2 vnt. Pastebėjome, kad dažnu atveju tenka išpakuoti patalynę, nes nėra aprašyme nurodyti išmatavimai, o prieš perkant pirkėjui juos svarbu žinoti.
d. Informacinės sistemos funkcionalumas jums suteiks dar vieną palengvinimą. Paspaudę ant nuorodos „Nauja prekė“, ekrane matysite jūsų suvestas paskutines tris prekes. Tai jums pasitarnaus, kaip paruoštukai. Pasirinkę tinkamiausią, tik patikslinsite informaciją, greičiau paruošite etiketę. Pvz.- vėl kuriate etiketę sijonui, tad sukurta etiketė jums bus jau kaip paruoštukas.
g. Naudokitės ir kitais informacinės sistemos funkcionalumais. Pvz. norite peržiūrėti, ar visoms ketinamoms parduoti berniuko kelnėms sukūrėte etiketes. Naudokitės funkcija „Ieškoti“. Joje jums nurodys parametrus, pažymėkite juos, pvz. kaip – kelnės, langelyje „Lytis“ – berniuko. Jums visos prekės, atitinkančios šiuos kriterijus, prekių sąraše bus pateiktos pirmiausia. Taip pat galite pasitikslinti, kokias prekes paaukojote labdarai, kokioms prekėms suteikėte nuolaidas, kokios turi būti paženklintos ir apsauga. ir pan.

       Įdiegtos funkcijos skirtos partneriams patogiau, greičiau, kokybiškiau pasiruošti dalyvauti mugėje. Būkite atidūs, atkreipkite dėmesį į mūsų rekomendacijas ir nepatirsime jokių nesklandumų.

Ačiū, kad dalyvaujate!