Naujos prekių suvedimo programos aprašas

Mieli „Mamų mugės“ partneriai,
žengiame naują žingsnį ir 2019 metų rudens-žiemos mugę pasitinkame su nauja informacinė sistema. Ji funkcionalesnė, išsprendžiantį daugelį situacijų ir turinti daugiau galimybių. Žymiai pagerės „Mamų mugės“ organizavimas, apskaita, dalyvių bei pirkėjų aptarnavimas. Nauja informacinė sistema bus ir toliau tobulinama, tad jei turėsite kokių nors pastebėjimų, patarimų ir pageidavimų, rašykite mums. Ši sistema sukuria galimybę, kad jos platformoje panašius renginius kaip „Mamų mugė“ galės organizuoti ir kiti asmenys ar įmonės, kurios turi panašių renginių ar verslo idėjų.
Tad jei turite idėjų – bendradarbiaukime. Esame atviri jūsų pasiūlymams.
Na, o dabar patys svarbiausi dalykai, susiję su nauja informacine sistema ir jos funkcionalumu. Testuokime.
NAUJA REGISTRACIJA VISIEMS DALYVIAMS. Dėl informacinės sistemos atnaujinimo jūs visi tampate naujais dalyviais, tad turite registruotis kaip pirmą kartą. Registracijos metu jūs informacinėje sistemoje susikursite partnerio profilį, jums bus suteiktas unikalus jūsų paskyros numeris. O registruojantis į renginį (mugės vyks Vilniuje ir Kaune) jums bus suteikiamas ir vienkartinis numeris su raide. Įsidėmėkite ir jį, nes jis jums bus reikalingas atsiimant neparduotus daiktus.
Informuojame, kad buvusių partnerių profilio ir registracijų duomenys yra suarchyvuoti ir patikimai saugomi, ir jie nebebus naudojami.
2.Atkreipiame dėmesį, kad informaciją gausite SMS žinutėmis į tą mobiliojo telefono numerį, kurį būsite nurodę registracijos duomenyse. Pranešimus gausite ir į jūsų asmeninę paskyrą, kurias galėsite perskaityti skiltyje „Žinutės“. Naujienlaiškius elektroniniu paštu gaus tik tie, kurie www.linaurus.lt užsiprenumeruos naujienlaiškų gavimą.
Registruojantis jums reikės nurodyti savo duomenis. Atkreipkite dėmesį į šiuos reikalavimus:
a. Vardas ir pavardė, bei visi kiti duomenys turi būti rašomi tik lietuviškomis raidėmis.
b. El. adresą nurodykite asmeninį, kuriuo tikrai naudojatės, nes jei norėsite pakeisti el. pašto adresą, tai bus vertinama kaip papildoma paslauga ir už ją reikės susimokėti. Pvz., dažni atvejai, kai nurodomas darbo el. paštas, pakeičiama darbovietė, todėl nebegalima nurodytu el. paštu naudotis ir pan.
c. Jūsų nurodyta atsiskaitomoji sąskaita turi priklausytis jums, t. y. sutapti atsiskaitomosios sąskaitos turėtojo vardas ir pavardė bei registruoto asmens vardas ir pavardė. Jei nurodysite neteisingą atsiskaitomąją sąskaitą, arba nurodyta sąskaita nepriklausys užsiregistravusiam asmeniui, t. y. jums, arba pinigai bus dėl kitų priežasčių grąžinti į „Mamų mugės Kaunas“ sąskaitą, tai už duomenų tikslinimą bei naują pavedimą taip pat teks susimokėti taip, kaip numatyta Partnerio sutartyje (kaip už papildomą paslaugą).
Užsiregistravę informacinėje sistemoje ir susikūrę savo profilį jūs galėsite dalyvauti ir kituose renginiuose ir mugėse, aptarnaujamose „Mamų mugė“ informacinės sistemos. T. y. norint dalyvauti ne tik Vilniuje, bet ir Kaune vyksiančioje mugėje, atskirai registruotis nereikės. Savo paskyroje susimokėsite registracijos mokestį už dalyvavimą Kauno mugėje. Jei norėsite atskirai susikurti paskyras Vilniaus mugei ir atskirai Kauno mugei, to padaryti nepavyks, nes vienas asmuo gali turėti tik vieną paskyrą. Kitą paskyrą galite registruoti tik kito asmens vardu.
Dėl naujos informacinės sistemos ir visų dalyvių naujos registracijos skatinimo priemonės – žvaigždutės bei dovanų čekiai – galios tik nuo 2020 metų pavasario-vasaros sezono mugės.
Savo paskyroje susimokėję dalyvio mokestį gausite ir bilietą (atsiras ekrane), kurį turite atsispausdinti. Bilieto kodas užtikrins, kad galėsite apsilankyti visose „Mamų mugės Kaunas“ išankstinio apsipirkimo dienose po vieną kartą. Informacija, kada vyksta išankstiniai apsipirkimai, yra skelbiama www.linaurus.lt „Partnerio“ skiltyje „Datos ir vieta“.

Naujoji informacinė sistema tapo funkcionalesnė, tad ruošti etiketes bus gerokai lengviau:
a. Nuo šiol sistemoje visi daiktai automatiškai yra aukojami labdarai, t. y. ties langeliu „Labdara“ yra pažymėta varnelė. Tai padaryta atsižvelgiant, kad didžioji dauguma daiktų yra aukojami labdarai. Jei jūs nenorite kurio nors daikto aukoti labdarai, tai būtinai turite nuimti žymą ties langeliu „Labdara“.
b. Etiketėje yra nauja nuolaidų suteikimo sistema. Atkreipkite dėmesį, kad jei pažymėsite, jog jūsų parduodamam daiktui sutinkate taikyti maksimalią 70 proc. nuolaidą, tuomet 20 proc. ir 50 proc. nuolaidos bus taikomos automatiškai.
c. Etiketėje nebenurodomos nuolaidų dienos. Apie nuolaidų dienas pirkėjams informacija bus renginio salėje.
d. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad prekės etiketėje yra langelis „Kiekis“. Juo naudokitės, jei, pvz., vienodų ar to paties tipo prekių turite keletą vienetų. Pvz. kojinių, pėdkelnių, kepurių. Tuomet langelyje „Kiekis“ pažymėkite jų skaičių. Informacinė sistema jums automatiškai paruoš šioms prekėms etikečių tiek vienetų, kokį skaičių įrašėte langelyje. Taip jūs sutaupysite laiko ruošdami etiketes.
Prekių sąraše bus tiek eilučių, kiek prekių pateikėte. Pvz. turite 10 porų kojinių – langelyje „Kiekis“ įrašote 10, jums atspausdinama 10 etikečių, o prekių sąraše užsipildo 10 prekių eilučių.
e. Batai yra pora, tad langelyje „Kiekis“ nereikia įrašyti skaičiaus – 2. Sistemos funkcionalumas užtikrina, kad įvedus prekės pavadinimą „Batai“ yra spausdinamos dvi etiketės, kad po vieną etiketę, galėtumėte pritvirtinti ant abiejų batų.
f. Jei jūs ruošite etiketę patalynei, užtiesalui ar panašioms prekėms, tai būtinai prekės aprašyme nurodykite parduodamo daikto išmatavimus cm. Pvz. – antklodės užvalkalas 200×200, pagalvių užvalkalas 50 x70 – 2 vnt. Pastebėjome, kad dažnu atveju tenka išpakuoti patalynę, nes nėra aprašyme nurodyti išmatavimai, o prieš perkant pirkėjui juos svarbu žinoti.
d. Informacinės sistemos funkcionalumas jums suteiks dar vieną palengvinimą. Paspaudę ant nuorodos „Nauja prekė“, ekrane matysite jūsų suvestas paskutines tris prekes. Tai jums pasitarnaus, kaip paruoštukai. Pasirinkę tinkamiausią, tik patikslinsite informaciją, greičiau paruošite etiketę. Pvz.- vėl kuriate etiketę sijonui, tad sukurta etiketė jums bus jau kaip paruoštukas.
g. Naudokitės ir kitais informacinės sistemos funkcionalumais. Pvz. norite peržiūrėti, ar visoms ketinamoms parduoti berniuko kelnėms sukūrėte etiketes. Naudokitės funkcija „Ieškoti“. Joje jums nurodys parametrus, pažymėkite juos, pvz. kaip – kelnės, langelyje „Lytis“ – berniuko. Jums visos prekės, atitinkančios šiuos kriterijus, prekių sąraše bus pateiktos pirmiausia. Taip pat galite pasitikslinti, kokias prekes paaukojote labdarai, kokioms prekėms suteikėte nuolaidas, kokios turi būti paženklintos ir apsauga. ir pan.
Informacinėje sistemoje įdiegta dar daug naujų funkcijų. Nuo 2020 metų registruotis bus galima per Facebook‘o paskyrą. Prie prekių sąrašo bus galima pridėti ir nuotraukas, kad kasoje būtų patikrinta, ar su ta etikete perkama ta prekė, prie kurios pardavėjas prisegė etiketę. Tai padės išvengti etikečių sukeitimų, sukčiavimų.
Testuokite naujas informacinės sistemos funkcijas. Įdiegtos funkcijos skirtos partneriams patogiau, greičiau, kokybiškiau pasiruošti dalyvauti mugėje. Būkite atidūs, atkreipkite dėmesį į mūsų rekomendacijas ir nepatirsime jokių nesklandumų.

Ačiū, kad dalyvaujate!