2021 M. PAVASARIO-VASAROS MAMŲ MUGĖS NAUJIENOS

ATNAUJINTA MAMŲ MUGĖS INTERNETINĖ SVETAINĖ

Kviečiame užsukti į atsinaujinusią mūsų internetinę svetainę! Įsiklausėme į Jūsų pastabas, skyrėme daug pastangų ir šiandien turime rezultatą! 
Dar prieš registracijos startą kviečiame užsukti ir susipažinti su pagrindiniais mugės organizavimo principais bei taisyklėmis!
Išgryninome informaciją bei puslapio navigaciją, kuri, tikimės, paliks malonias patirtis ir padės atsakyti į visus kylančius klausimus!
Viskas vienoje vietoje –  www.mamumuge.lt

KAUNAS MAMŲ MUGĖ VAIKAMS (15 eur)                       KAUNAS MUGĖ PLIUS (12 eur)

 

MUGIŲ DATOS GALI BŪTI KOREGUOJAMOSMugių datos dėl pandemijos yra preliminarios! Tikimės, kad pavyks pasimatyti šiomis numatytomis datomis, tačiau prašome sekti naujienas, nes datos gali KEISTIS.
Privalėsime reaguoti į epidemiologinę situaciją šalyje, nes atsakingai žiūrime į viruso grėsmes, o mūsų prioritetas – Jūsų ir mūsų saugumas! 

NAUJA MUGĖ PLIUS SUAUGUSIEMS IR PAAUGLIAMS
Per daugelį Mamų mugės gyvavimo metų, su komanda tvirtai nusprendėme, kad laikas augti toliau! Įsiklausydami į Jūsų poreikius matome, kad mugė jau seniai nebe “mamų” ir ne tik “vaikams”. 
#Pavasario #Mamų #mugė skyla į du atskirus renginius: – MAMŲ MUGĖ #VAIKAMS ir – MUGĖ #PLIUS! MAMŲ MUGĖ VAIKAMS asortimente lieka tik vaikų prekės, tuo tarpų MUGĖ PLIUS skirta #paauglių ir #suaugusių prekių asortimentui: drabužiai, namų apyvokos prekės, knygos, sporto inventorius, gyvūnų prekės, dekoracijos ir kt.
Atskirti muges nusprendėme matydami, kad nebetelpame tik į mamų kategoriją, Lietuvoje jau turime pakankamai sąmoningų žmonių puoselėti tvarios mados idėjai! Antrinis daiktų panaudojimas tampa ne tik mamų, bet ir visos visuomenės įprasta praktika! 
Ilgai ir kruopščiai perorganizavome mūsų IT sistemą, kad dalyvavimas vienoje ar keliose mugėse taptų kuo paprastesnis. Vadovaujamės šūkiu VIENA PASKYRA – IKI KELIŲ PRISIJUNGIMŲ! 

NAUJIENA!!! VIP STATUSAS
VIP statusas Mamų mugėje suteikia šias privilegijas:  
– pristatymą/atsiėmimą be eilės, 
– nemokamą prekių išdėliojimo paslaugą, 
– atskirą apsipirkimo valandą, 
– sumažintą mokestį  Mugėje PLIUS – tik 5 Eur.*
Norime priminti, kad ir šioje mugėje visiems partneriams būtina rezervuoti pristatymo laiką.  
Daiktų išnešiojimo po salę paslaugą taip pat būtina rezervuoti iš anksto. Laiko pasirinkimą bus galima padaryti ir rezervuojant pristatymą. Turėsite galimybę programoje tiesiog uždėti varnelę, kad jums bus reikalinga mokama daiktų išnešiojimo paslauga, nors už paslaugą mokėti NEREIKĖS.

* Registracijos į KAUNAS MUGĖ PLIUS metu pasirinkite 5 eur etikečių ruošimo mokestį. 15 geriausius pardavimus pasiekę partneriai, sulauks kvietimo registruotis Mugėje PLIUS – tik už 5 Eur. Jiems išsiųstas el.paštu ir SMS žinute patvirtinimas apie VIP statusą.

Sekite mūsų naujienas mamumuge.lt ir linaurus.lt , stengsimės kuo išsamiau pristatyti naujoves ir visą svarbiausią informaciją, kad dalyvavimo patirtis būtų kuo paprastesnė ir malonesnė!