KVIEČIAME AUKOTI

KVIEČIAME AUKOTI, PROGRAMOJE FINANSŲ SKILTYJE PASIRENKANT AUKOJIMO SUMĄ, IŠREIKŠTĄ PROCENTAIS.

Mieli Dalyviai, dalyvaudami Mamų mugėje ir skirdami savo laiką daiktų paruošimui, Jūs tampate dalimi labai prasmingo vyksmo, kuris atneša neįkainojamą pagalbą tūkstančiams šeimų, bei prisidedate prie atsakingo vartojimo. Tai, kad Jūs savo daiktą įvertinate protinga ar simboline kaina, – tai jau labdara, labdaros neprašančioms, bet ribotas pajamas gaunančioms Lietuvos šeimoms.

Mamytės, jei jūsų dalyvavimas Mamų mugėje tapo pelningu, kviečiame pagal galimybes iki mugės pabaigos MANO FINANSAI skiltyje pažymėti pasirinktą aukos procentą nuo gautų pajamų, PAREMIANT PIRMO LIETUVOJE HOSPISO VAIKAMS STEIGIMĄ. Rudens – žiemos mugėje pusę už bilietus surinktų pinigų Všį „Mamų mugė“ aukoja HOSPISUI.

AUKA-HOSPISUI

KVIEČIAME AUKOTI, ATNEŠANT LABDARĄ

Mieli Mamų mugės lankytojai, mugės metu prie palapinės renkama labdara, kurią atiduosime Lietuvos sutrikusio vystymosi kūdikių namams, neįgaliųjų centrams bei neapsiturinčiai gyvenantiems senjorams, taip pat socialiai remtinoms daugiavaikėms šeimoms. Labdarą vaikams ir suaugusiems maloniai priimame iki rugsėjo 28 d. 18 val. Dėkojame už jūsų gerumą.

VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“

Pasidalinti įrašu