2022 M. PAVASARIO – VASAROS MAMŲ MUGĖS+ KAUNE NAUJIENOS KAUNE

Mielieji, norime pranešti jums artėjančios mugės naujienas!

PATVIRTINTOS MUGĖS DATOS. KAUNO MAMŲ MUGĖ+ vyks 2022 m. KOVO 17-27 dienomis.

PRISTATOME ATNAUJINTĄ MAMŲ MUGĖS TINKLAPĮ mainai.eu. Jei dalyvaujate mugėje pirmą kartą,- būtinai perskaitykite bendrą informaciją: NORINTIEMS PARDUOTI, NORINTIEMS PIRKTI, NORINTIEMS PADĖTI. Jei jus domina konkrečios mugės tvarkaraščiai, sąlygos, nuorodos, anketos bei kontaktai, turite pasirinkti Jus dominančią mugę (laukeliai su mugės pavadinimu ir data arba meniu punktas “ŠIO SEZONO MUGĖS”. Kaip paruošti daiktus mugei, galite pažiūrėti atnaujintuose YOUTUBE filmukuose.

KAUNO MAMŲ MUGĖ tampa MAMŲ MUGE+. Atsižvelgiant į praėjusioje mugėje partnerių-pardavėjų išsakytas nuomones, MUGĖ PLIUS atSkirai organizuojama nebus. Pasinaudojant 2021 pavasario-vasaros patirtimi ir partnerių-pardavėjų bei pirkėjų poreikiu mugėje parduoti/pirkti ne tik vaikiškas prekes, praplečiamas anksčiau nusistovėjęs MAMŲ MUGĖS prekių tipų sąrašas visomis namų apyvokos prekėmis, taip pat galima pristatyti iki 15 vnt. suaugusiųjų aprangos ir 10 porų avalynės. Todėl mugė Kaune šiam sezonui tampa MAMŲ MUGĖ+.

TINKA ĮVAIRIOS PREKĖS, LIMITAS GALIOJA TIK APRANGAI, t.y. jei prekių limitas leidžia, galima pristatyti įvairias prekes. Taikomas tik aprangos ir avalynės ribojimas: bendras aprangos limitas 80 vnt., iš kurių 15 vnt. suaugusiųjų aprangos ir 10 porų suaugusiųjų avalynės. Bendras prekių limitas – 180 vnt. Plačiau apie limitus ir prekių tipus rasite pasirinktos mugės SĄLYGOSE.

ETIKEČIŲ RUOŠIMO (REGISTRACIJOS) MOKESTIS – 15 EUR . Partneriai, dalyvavę 2021 rudens-žiemos KAUNO MAMŲ MUGĖJE ir rekomendavę naujam partneriui dalyvauti KAUNO MAMŲ MUGĖJE+ 2022 pavasaris, gaus 5 Eur Dovanų čekį apsipirkimui Kauno mugėje.

VIP STATUSAS. VIP statusas yra suteikiamas tiems partneriams-pardavėjams, kurie praėjusioje Mamų mugėje pardavė virš 80% prekių. Visas VIP narių privilegijas galima rasti Mamų mugės tinklapyje SĄLYGOS->PRIVILEGIJOS. Viena jų – nemokama prekių išdėliojimo paslauga, kuri bus suteikiama prekių pristatymo metu.

Daiktų išnešiojimo po salę paslaugą būtina rezervuoti iš anksto. Turite programoje tiesiog uždėti varnelę, kad jums bus reikalinga mokama daiktų išnešiojimo paslauga, nors už paslaugą mokėti NEREIKĖS.

Daiktų išnešiojimo po salę paslaugą būtina rezervuoti iš anksto. Turite programoje tiesiog uždėti varnelę, kad jums bus reikalinga mokama daiktų išnešiojimo paslauga, nors už paslaugą mokėti NEREIKĖS.

MUGĖS PIRMOS UŽDAROS PREKYBOS DIENOS (KOVO 17 D.) KVIETIMAS GALIOJA 1 ASMENIUI. Kvietimai apsipirkti su – 50% ir  – 70%  galioja dviem asmenims.

NAUJAS IT PLATFORMOS PAVADINIMAS – MAINAI. Jau šį rugsėjį plačiau pristatysime platformą „MAINAI“, kurios dėka jau nuo 2013 m. sėkmingai organizuojama vaikiškų prekių komiso prekyba, pavadinimu „Mamų mugė“. Etikečių ruošimo platforma „Mainai“ yra skirta kiekvienam, norinčiam vykdyti panašią veiklą, ar kitoms įvairioms daiktų mainų idėjoms vystyti.

PIRKĖJO BILIETAS. Tik tris pirmąsias atviros prekybos valandas (kovo 17 d. 16:00-19:00 val.) bus mokamas įėjimas į mugę (3,99 Eur). Partneriams-pardavėjams, nėščiosioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms bilieto pirkti nereikia.

SAVANORIŲ REGISTRACIJA. Labai dėkojame, kad ketinate tapti savanoriu mugėje ir būti jos dalimi. Prašome užpildyti visą informaciją, kuri padės šiame iššūkių pilname ir nenuspėjamame laikotarpyje suplanuoti savanorių pagalbą mugės metu.

ANKETA SAVANORIAMS

Iki saugaus susitikimo Mamų mugėje!