2022 M. RUDENS – ŽIEMOS MAMŲ MUGĖS+ KAUNE NAUJIENOS

Mielieji, norime pranešti jums artėjančios mugės naujienas!

MUGĖS DATOS. KAUNO MAMŲ MUGĖ+ vyks 2022 m. RUGSĖJOS 15-25 dienomis, ŽALIOJOJE galerijoje, 3 salėje. Visas sąlygas galima rasti tinklapyje mainai.eu, pasirinkus mugę ir paspaudus SUŽINOK DAUGIAU->SĄLYGOS.

NAUJA! VISŲ UŽDARŲ DIENŲ KVIETIMUS GALIMA PERLEISTI KITIEMS PIRKĖJAMS.  Mugės pirmos uždaros prekybos dienos (rugsėjo 15 d.) kvietimas galioja 1 asmeniui, kvietimai apsipirkti su – 50% ir  – 70%  galioja dviem asmenims. 

KAUNO MAMŲ MUGĖ lieka MAMŲ MUGE+. Atsižvelgiant į praėjusių mugių partnerių-pardavėjų nuomones, pasinaudojant mugių patirtimi ir reaguojant į partnerių-pardavėjų bei pirkėjų poreikius mugėje parduoti/pirkti bus galima ne tik vaikiškas prekes, praplečiamas anksčiau nusistovėjęs MAMŲ MUGĖS prekių tipų sąrašas visomis namų apyvokos prekėmis, taip pat galima pristatyti iki 15 vnt. suaugusiųjų aprangos ir 10 porų avalynės. Todėl mugė Kaune šiam sezonui lieka MAMŲ MUGĖ+.

TINKA ĮVAIRIOS PREKĖS, LIMITAS GALIOJA TIK APRANGAI, t.y. jei prekių limitas leidžia, galima pristatyti įvairias prekes. Taikomas tik aprangos ir avalynės ribojimas: bendras aprangos limitas 80 vnt., iš kurių 15 vnt. suaugusiųjų aprangos ir 10 porų suaugusiųjų avalynės. Bendras prekių limitas – 180 vnt. Plačiau apie limitus ir prekių tipus rasite pasirinktos mugės SĄLYGOSE.

ETIKEČIŲ RUOŠIMO (REGISTRACIJOS) MOKESTIS – 15 EUR . Partneriai, dalyvavę 2022 pavasario-vasaros KAUNO MAMŲ MUGĖJE+ ir rekomendavę naujam partneriui dalyvauti KAUNO MAMŲ MUGĖJE+ 2022 ruduo-=iema, gaus 5 Eur Dovanų čekį apsipirkimui Kauno mugėje.

VIP STATUSAS. VIP statusas yra suteikiamas tiems partneriams-pardavėjams, kurie praėjusioje Mamų mugėje pardavė virš 75% prekių. Visas VIP narių privilegijas galima rasti Mamų mugės tinklapyje SĄLYGOS->PRIVILEGIJOS. Viena jų – nemokama prekių išdėliojimo paslauga, kuri bus suteikiama prekių pristatymo metu.

Daiktų išnešiojimo po salę paslaugą būtina rezervuoti iš anksto. Turite programoje tiesiog uždėti varnelę, kad jums bus reikalinga mokama daiktų išnešiojimo paslauga, nors už paslaugą mokėti NEREIKĖS.

Daiktų išnešiojimo po salę paslaugą būtina rezervuoti iš anksto. Turite programoje tiesiog uždėti varnelę, kad jums bus reikalinga mokama daiktų išnešiojimo paslauga, nors už paslaugą mokėti NEREIKĖS.

PIRKĖJO BILIETAS. Tik tris pirmąsias atviros prekybos valandas (rugsėjo 1į d. 16:00-19:00 val.) bus mokamas įėjimas į mugę (3,99 Eur). Partneriams-pardavėjams, nėščiosioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms bilieto pirkti nereikia.

SAVANORIŲ REGISTRACIJA. Labai dėkojame, kad ketinate tapti savanoriu mugėje ir būti jos dalimi. Prašome užpildyti visą informaciją, kuri padės šiame iššūkių pilname ir nenuspėjamame laikotarpyje suplanuoti savanorių pagalbą mugės metu.

ANKETA SAVANORIAMS

Iki saugaus susitikimo Mamų mugėje!