SVARBU! Informacija apie planuojamus veiksmus

Mieli Mamų mugės partneriai,

 

pasaulyje siaučiant pandemijai Covid-19, visi patiriame rimtus iššūkius dėl pasikeitusių gyvenimo ir veiklos aplinkybių. Keičiasi visų mūsų prioritetai, vertybės.

 

Paskelbtas ir vis tęsiamas karantinas sustabdė ir „Mamų mugės“ pavasario-vasaros sezono mugės prekybą. Aktyviai sekame viešai skelbiamą informaciją bei Vyriausybės sprendimus, susijusius su karantino švelninimu, ir tikimės galimybės teisėtai, o, svarbiausia, saugiai organizuoti prekybą „Mamų mugėjė“.

 

Šiuo metu „Mamų mugės“ prekybai skirta įranga yra išdėliota prekybos salėje, o etikečių duomenys suvesti ir saugomi serveryje „laukimo režime“. Vyriausybei leidus vykdyti prekybos veiklą prekybos centruose, tikimės, kad ir mes, sudėlioję visus taškus ir užtikrinę būtinų saugumo reikalavimų įgyvendinimą, turėsime galimybę saugiai organizuoti prekybą jau š. m. birželio mėn. Tikslias atnaujintas „Mamų mugės“ prekybos datas ir kitas prekybos sąlygas bei apie dalyviams / lankytojams keliamus reikalavimus informuosime papildomai. Primename, kad vadovaujantis Partnerio sutarties nuostatomis, pasikeitus mugės datai, sumokėtos registracijos mokestis nėra grąžinamas.

 

Tuo atveju, jeigu vis dėlto dėl susiklosčiusių nenumatytų ir nuo mūsų, kaip organizatorių, valios nepriklausančių aplinkybių, neturėsime galimybės teisėtai ir saugiai organizuoti prekybos š. m. birželio mėn., ko gero, pavasario – vasaros sezono „Mamų mugės“ prekybos apskritai būsime priversti atsisakyti.

 

Apie bet kokius tolesnius mūsų sprendimus ir veiksmus, susijusius su prekybos „Mamų mugės“ prekėmis organizavimu, be jokios abejonės būsite informuoti.

O kol kas norime tarti Jums didelį AČIŪ už sutelktumą, supratingumą bei kantrybę,  dalinantis šiuo nežinomybės  jausmu.

 

Tikime, jog po pandemijos sugrįšime su naujomis idėjomis ir pasiūlymais, o „Mamų mugės“ veikla tęsis ir bus aktuali daugumai.

 

Mes galvojame apie jus –

„Mamų mugės“ Kaune organizatorių komanda

INFORMACIJA PARTNERIAMS,

sumokėjusiems už 2020 m. pavasario-vasaros „Mamų mugę“

 

2020 m. birželį PLANUOJAMA:

 

  1. Bus ilginamas Mugės prekybos laikas.
  2. Tiek partneriams, tiek pirkėjams bus taikomos naujos saugumo taisyklės ir reikalavimai, kurių bus privaloma laikytis.
  3. Bus kitaip paruošta salė, t. y. erdvesnis kasų išdėstymas bei bus pakeistas patekimas į mugę ir išėjimas iš jos.
  4. Daiktų pristatymo ir savanorystės laikas bei tvarka bus atnaujinta ir skelbiama tik patvirtinus „Mamų mugės“ prekybos datas.
  5. Daiktų atsiėmimo tvarka ir laikas bus skelbiamas tik pasibaigus prekybai, įvertinus visus išrūšiavimo iššūkius.
  6. Išrūšiavimo mokestis bus perskaičiuotas ir taikomas atsižvelgiant į pardavimus. T. y. bendriems pardavimams sumažėjus, limitai visiems bus padidinti arba šis mokestis anuliuotas dėl pasikeitusios išrūšiavimo tvarkos.
  7. Etiketes sistemoje vis dar galima įvesti ir koreguoti.
  8. Atsisakius dalyvauti 2020 m. pavasario-vasaros mugėje, sumokėtas registracijos mokestis negali būti grąžinamas ar perkeliamas. 

 

Šie veiksmai yra planuojami, tačiau nepatvirtinti. Būsime visiems dėkingi, jei kylančius klausimus ir pasiūlymus, kaip galėtume tobuliau prisitaikyti prie mums visiems keliamų iššūkių, rašysite ČIA https://forms.gle/HLDYXKYuvnpwgtdB7

Pasidalinti įrašu