draugai

Brain Gym intelekto lavinimo centras gali padėti daugeliui vaikų ir suaugusiųjų, kuriems sunkiai sekasi spręsti matematikos užduotis, sunku susikoncentruoti, susiduriama su skaitymo sunkumais, hiperaktyvumu, atminties problemomis. Naudodami amerikos mokslininkų sukurtą metodiką, mūsų centras daugeliui vaikų gali padėti, ne tik pasivyti bendraamžius, bet ir juos pralenkti.

AKVILE_neg-blue

AKVILĖ – UŽ ŠEIMAS! Natūralus mineralinis vanduo Akvilė dalyvauja Mamų mugėje, atgaivindamas mugės komandą ir savanorius švariausiu vandeniu šeimai.

Pagalbos-sparnas

Pagalbos sparnas – tarptautinis labdaros ir paramo sfondas, teikiantis humanitarinę pagalbą karo paliestiems rytų Ukrainos gyventojams. Nelikite abejingi karo nuskriaustiems žmonėms.

GOLD FM – ŽINANTIEMS VERTĘ

Tai pirmasis radijas Lietuvoje, grojantis TIK originalius 70-ųjų, 80-ųjų populiariosios muzikos hitus. Be auksinių hitų įvairovės, eteryje ypatingą vietą užima ŽINIOS bei teminiai pranešimai. Mūsų šiuolaikinis, skubantis ir brandus klausytojas čia ras rūpestingai atrinktą, patraukliai pateiktą vertingos informacijos gausą

NK-LOGO

„Nėštumo kalendorius“ – nemokamas leidinys besilaukiančiai šeimai ♡ Atmintinės. Užrašai. Kraitelis. Teiraukitės pas savo gydytoją ginekologą arba užsisakykite trumpąja žinute į namus.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – didžiausia neformaliojo ugdymo įstaiga Lietuvoje, siūlanti daugiau nei 200 įvairiausių veiklų vaikams, jaunimui ir suaugusiems. LVJC – įkvepia augti!

tavo-vaikas
 

Portalas mylintiems tėvams
 
DELFI – lankomiausia naujienų svetainė Lietuvoje. Naujienų portalas „Delfi“ per mėnesį pasiekia daugiau nei milijoną unikalių lankytojų. Įsteigtas 1999 m. Portalui vadovauja Vytautas Benokraitis.  Portalas taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Ukrainoje ir Lenkijoje. Portalas priklauso Estijos žiniasklaidos bendrovei „Ekspress Grupp“.

KD-LOGO

“Kūdikio dienoraštis” – nemokamas leidinys, auginantiems kūdikį ♡ Raida. Priežiūra. Lavinimas. Tinkamas užrašams ir skaitiniams visa kūdikystės laikotarpį. Mes už artimą ryšį su vaiku!

Didžiausias sėdmaišių gamintojas Lietuvoje, galintis pasiūlyti daugiau nei 1200 sėdmaišių variacijų, jų rasite kiekvienam šeimos nariui: ir vaikams, ir suaugusiems, ir net gyvūnams.

Ištiesk gerumo ranką

VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ jau kelintus metus organizuoja paramos–labdaros akcijas visos Lietuvos sutrikusio vystymosi kūdikių namams, Vilniaus miesto krizių centrui, Vilniaus Verkių mokyklai – daugiafunkciniam centrui, Lietuvos vaikų ir suaugusiųjų neįgaliųjų centrams, Lietuvoje skurdžiai gyvenantiems senjorams bei nepasiturinčiai gyvenančioms daugiavaikėms šeimoms Lietuvoje.