DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI, PASIBAIGUS MUGEI

KADA REIKIA ATSIIMTI NEPARDUOTAS PREKES?

Neparduotas Vilniuje prekes būtina atsiimti VILNIUS – VERSLO PARKAS GARIŪNAI, Gariūnų g. 70 salėje rugsėjo 28 d., trečiadienį, 10-18 val. Atsiimant daiktus įėjimas, kaip ir pristatant – važiuoti į požeminę rampą, esančią prie G1 įėjimo. Prekių perdavimo aktas bus atspausdintas, atsiimant prekes. Jei daiktai nebus atsiimti, jie bus atiduoti labdarai. Rekomenduojame atsiimant turėti prekių pridavimo aktą, nes jei rašysite pretenziją dėl dingusio daikto, šis dokumentas būtinas.

PRAŠOME VISUS KLAUSIMUS, SUSIJUSIUS SU DALYVAVIMU MUGĖJE IR PREKĖMIS, IŠSIAIŠKINTI VIETOJE, ATSIIMANT DAIKTUS. PASIBAIGUS MUGEI, Į ASMENINIUS KLAUSIMUS NEBUS ATSAKINĖJAMA.

AR BUS LIKUSIOS PREKĖS SUDĖTOS Į MAIŠUS?

NE, likusioms prekėms, priklausomai nuo jų kiekio, reikia atsivežti savo tarą. 

KĄ DARYTI, JEI KAŽKO TRŪKSTA PREKIŲ ATSIĖMIMO METU?

Prašome aiškintis ir ieškoti savo prekių visą trečiadienį nuo 10 iki 18 val. Vėliau aiškintis nebus galimybės, nes prekės bus atiduotos labdarai, o Į KLAUSIMUS APIE PREKES FACEBOOKE AR EL. PAŠTU  NEBUS ATSAKINĖJAMA.

AR GALI PREKES ATSIIMTI KITAS ASMUO?

Taip, gali. Jums reikia atsispausdinti Prekių atsiėmimo priedo formą, ją užpildyti, o jūsų įgaliotas asmuo turi pateikti šį priedą, atsiimant daiktus.

https://linaurus.lt/norintiems-parduoti/pristatymas-ir-atsiemimas/

JEI NEGALIU ATSIIMTI DAIKTŲ TREČIADIENĮ, GAL GALIU ATSIIMTI ANKSČIAU?

Partneriai, kurie padės rūšiuoti prekes pirmadienį, rugsėjo 26 dieną, 2 val. popiet ar vakare 18-20 val., galės atsiimti savo daiktus jau pirmadienį. Jei daiktai nebus išrūšiuoti iki galo, bus suteikta galimybė savarankiškai ieškoti savo daiktų. 

KADA MOKAMAS IŠRŪŠIAVIMO MOKESTIS?

Dėl itin didelių atsiimamų ir neaukojamų daiktų kiekių, taikomas išrūšiavimo mokestis ATSIIMANTIEMS VIRŠ 60 PREKIŲ. Atsiimantiems  iki 60 prekių – 0 Eur, 60 – 100 prekių – 5 eurai, daugiau kaip 100 prekių – 8 eurai. Bendruomenės nariams – 0 eurų. Jei  partneris pirmadienį padės rūšiuoti prekes 4 val., jis galės nemokamai atsiimti iki 100 prekių, jei 6 val., – jis galės nemokamai atsiimti virš 100 prekių, t.y išrūšiavimo mokestis nebus taikomas.

Registracija rūšiavimui 

KADA GAUSIU PINIGUS UŽ PARDUOTAS PREKES?

Tai įrašyta Bendradarbiavimo ir partnerystės sutartyje:

4.2. Organizatorius, lėšas už parduotas prekes, per 10 (dešimt) darbo dienų, skaičiuojant nuo paskutinės einamojo renginio „Mamų mugė” dienos, įsipareigoja pervesti į sąskaitą, esančią paysera.lt, kuri turi būti sukurta tuo pačiu el.paštu, kaip ir Partneris yra užsiregistravęs „Mamų mugės“ sistemoje.

Mamų mugės dalyviams tai turėtų būti iki spalio 8 dienos. Mamytės, nerašykite ir neklauskite apie negautus pinigus anksčiau, nei ši data… Jei pervedimai bus anksčiau,- džiaugsimės visi…

KAM NUSIŲSTI SAVO SĄSKAITĄ PINIGŲ PERVEDIMUI?

Sąskaitos rekvizitų siųsti niekam nereikia. Jūsų sąskaita paysera.lt sistemoje buvo sukurta jums registruojantis į Mamų mugę (arba ją turėjote iš anksčiau), todėl pinigai už parduotas prekes bus pervesti į tą sąskaitą. Jei jūs dalyvaujate Mamų mugėje pirmą kartą ir komiso mokestį mokėjote iš kito banko, susikurkite nemokamai sąskaitą paysera.lt su tuo pačiu el.pašto adresu, kokiu registravotės Mamų mugėje. Pinigus iš paysera.lt sąskaitos toliau galima naudoti mokėjimams arba iškart persivesti į savo sąskaitą kokiame nors banke.

Pasidalinti įrašu