DAIKTŲ ATSIĖMIMAS

Informacija apie prekių atsiėmimą po 2017 RŽ sezono Mamų mugės.

Daiktų atsiėmimas vyks spalio 1 d., sekmadienį, nuo 14 iki 20 val.

Atvykę atsiimti neparduotų daiktų lipkite laiptais žemyn prie G2 įėjimo. Įėjimas į Mamų mugės salę atsiėmimo metu yra IŠ LAUKO.

Žinokite savo ID numerį ir prieš jį esančią raidę. Turėkite savo asmens dokumentą su nuotrauka.

Atvykę į salę, pasirinkite eilę pagal savo ID raidę. Jūsų ID numeriui priskirta raidė matoma jūsų paskyroje.
Jums pateikus asmens dokumentą, eilės administratorius išduos prekes kartu su prekių grąžinimo aktu. Patiems eiti į prekių išdavimo eiles griežtai draudžiama. Neparduotas prekes gali atsiimti mugės partneris su asmens dokumentu. Partnerio neparduotas prekes gali atsiimti ir kitas mugės partneris su daiktų savininko dokumento kopija. Daiktus perskaičiuokite vietoje, neatsitraukus nuo darbuotojo. Stambius daiktus atsiimkite  tam skirtame skyriuje.

Jei pasigedote prekės, eikite į Pasimetusių prekių skyrių, kuriame yra prekės be etikečių. Jei ir ten neradote, dar kartą grįžkite pas eilės administratorių, dar kartą patikrinkite ir stambių daiktų skyrių.

Įsitikinus, jog prekės niekur nėra, reikia užpildyti Dingusių daiktų anketą specialiai tam skirtuose kompiuteriuose. Per 10 dienų Jūsų prekė dar gali būti parduota patikslinus pardavimus arba atrasta salėje. Jei per 10 dienų su jumis nesusisieksime ir jos nebus parduotų prekių sąraše, apgailestaujame dėl pasimetusio daikto.

Atkreipiame dėmesį, kad išrūšiavimo mokestis taikomas pagal grąžinimo aktą. Pasimetę daiktai neatleidžia nuo išrūšiavimo mokesčio. Prašome kitą kartą daugiau daiktų palikti labdarai!

Nepamirškite išsiimti kietųjų žymeklių. Apsaugos lipdukų nuimti nereikia, juos panaudosite kitoje mugėje. Jei atsiimsite daug daiktų arba didelius daiktus – pasinaudokite liftu esančiu lauke – jis yra šalia įėjimo G1. Liftas veikia tik pakilimui aukštyn.

Dėkojame, kad dalyvavote Mamų mugėje! Tikimės, jog Jūsų dalyvavimas pelningas!  Kviečiame pasirinkti norimą procentą nuo savo pelno ir pasidalinti su pirmuoju Lietuvoje steigiamu hospisu vaikams. Informuojame, kad lėšos už parduotas prekes per 10 (dešimt) darbo dienų, skaičiuojant nuo paskutinės renginio dienos, bus pervestos į Jūsų Paysera sąskaitą.

Neatsiimtos prekės perduodamos labdaros organizacijai ir bus skirtos sunkiau gyvenantiems žmonėms.

Iki pasimatymo 2018 m. pavasarį!

 

Pasidalinti įrašu