BŪTINI POKYČIAI PANDEMIJOS SĄLYGOMIS

Mieli „Mamų mugės“ 2020 m. rudens-žiemos sezono partneriai,

šį sezoną jus pasitinka labai svarbios naujovės ir aktuali informacija, todėl naujienlaiškį skaitykite itin atidžiai.

1. DĖMESIO! PAKEITIMAI! Dėl IT naujo funkcionalumo trukdžių šią mugę ANULIUOJAMAS labdarai nepaliekamų 80 vnt. daiktų limitas. Galioja buvusi išrūšiavimo mokesčio tvarka: atsiimant 50-80 vnt. – mokestis 8 Eur, 80-100 vnt. – 10 Eur, 100 vnt. ir daugiau – 20 Eur.

2. Lankstus – keičiamas ir saugus tvarkaraščio projektas – KODĖL? Kadangi pirmoje vietoje yra saugumas ir pirkėjų srautai, todėl mugės tvarkaraštis ir datos gali būti nukeliamos, pasirenkant vyraujančias vyriausybės rekomendacijas ir įvertinus šeimų, planuojančių apsipirkti aktyvumą. Turime visas sąlygas mugės datas vėlinti, tad prekybai pasirinksime šeimoms saugiausią ir maksimalius lūkesčius pateisinantį laiką (tačiau ne vėliau nei gruodžio mėn).  Mokestis bei  paruoštos daiktų etiketės, perkėlus mugės datas, galioja. Šiuo metu skelbiamas tvarkaraštis neplanuojamas keisti. Labai prašome supratingumo ir dėmesingumo, sekant visas naujienas, jei būtume priversti keisti datas ar laikus. Svarbu: prailgintas vakarinis apsipirkimo laikas.  

3. Mugės vienkartinis paskyros aktyvavimo mokestis negrąžinamas – KODĖL? Paskelbus registraciją ir ruošiant etiketes, mugė Jums suteikia išankstinę – mokamą IT paskyros paslaugą, kuria naudojatės ir kuri reikalinga planuojant dalyvauti, nepriklausomai ar jūsų dalyvavimo planai ir galimybės keisis. Šis mokestis yra skirtas suteikti IT servisui ir padengti kitas renginio išankstines išlaidas. Renginio atšaukimas mums, organizatoriams, būtų sunkiai finansiškai pakeliamas, tad darysime viską, jog sulauktume tinkamo laiko jį saugiai organizuoti.    

4. Kauno Mamų mugės didesni prekių limitai – KODĖL? Kol Kauno Mamų mugė turi mažesnį partnerių skaičių nei Vilniaus, jos organizacinės galimybės yra skirtingos, tad ir sąlygos kiek kitokios. Vilniaus ir Kauno Mamų mugių organizatoriai bendradarbiauja, tačiau yra skirtingi, todėl prašome skaityti sutarties sąlygas.

Pasidalinti įrašu