BŪTINI POKYČIAI PANDEMIJOS SĄLYGOMIS

Mieli „Mamų mugės“ 2020 m. rudens-žiemos sezono partneriai, šį sezoną jus pasitinka labai svarbios naujovės ir aktuali informacija, todėl naujienlaiškį skaitykite itin atidžiai. 1. DĖMESIO! PAKEITIMAI! Dėl IT naujo funkcionalumo trukdžių šią mugę ANULIUOJAMAS labdarai nepaliekamų 80 vnt. daiktų limitas. Galioja buvusi išrūšiavimo mokesčio tvarka: atsiimant 50-80 vnt. – mokestis 8 Eur, 80-100 vnt. – 10

Skaityti daugiau »

2020 M. RUDENS-ŽIEMOS MAMŲ MUGĖS KAUNE NAUJIENOS

Mieli „Mamų mugės“ 2020 m. rudens-žiemos sezono partneriai, šį sezoną jus pasitinka labai svarbios naujovės ir aktuali informacija, todėl naujienlaiškį skaitykite itin atidžiai. Pagrindinė žinia – patvirtintos rudens-žiemos Mamų mugės DATOS Perkėlus datas, registracijos mokestis ir suvestos etiketės galioja! Siekdami kuo geresnio Mamų mugės organizavimo ir atsižvelgdami į bendrą situaciją, patiksliname kai kuriuos pakeitimus:   ATVIRA [...] Skaityti daugiau »

Limitai

Į 2020 M.  RŽ MAMŲ MUGĘ  PRIIMAMI RUDENS-ŽIEMOS SEZONŲ DAIKTAI! Į 2020 m. rudens-žiemos mugę galite pristatyti ir parduoti ne mažiau kaip 15 ir ne daugiau kaip 200 prekių, iš kurių ne daugiau kaip 90 vienetų gali būti rūbai (su pakabomis, šiame skaičiuje gali būti ne daugiau 10 vnt. Damos rūbai), ir ne daugiau kaip 110 vnt.

Skaityti daugiau »

SVARBU! Susitinkame gegužės pabaigoje Kaune mugėje „Keturi metų laikai“!

Brangūs Mamų mugės partneriai, labai ačiū jums už nuoširdžius ir naudingus patarimus. Mamų mugės anketą užpildė virš šešių šimtų žmonių. Esame įkvėpti darbuotis bei įvykdyti visus mums keliamus saugumo iššūkius, suteikti partneriams papildomų pasiūlymų ir maksimaliomis pastangomis pateisinti pirkėjų lūkesčius. Iš gautų laiškų (nors nuomonės įvairios) suprantame, jog šiuo laikmečiu, labiau nei bet kada, didžiajai [...] Skaityti daugiau »

SVARBU! Informacija apie planuojamus veiksmus

Mieli Mamų mugės partneriai,   pasaulyje siaučiant pandemijai Covid-19, visi patiriame rimtus iššūkius dėl pasikeitusių gyvenimo ir veiklos aplinkybių. Keičiasi visų mūsų prioritetai, vertybės.   Paskelbtas ir vis tęsiamas karantinas sustabdė ir „Mamų mugės“ pavasario-vasaros sezono mugės prekybą. Aktyviai sekame viešai skelbiamą informaciją bei Vyriausybės sprendimus, susijusius su karantino švelninimu, ir tikimės galimybės teisėtai, o, [...] Skaityti daugiau »
Pages:12345»