2018 M. PAVASARIO-VASAROS MUGĖS STATISTIKA

Mieli esami ir būsimi Mamų mugės Partneriai,

Pateikiame Jums apibendrintus 2018 pavasario – vasaros mugės rezultatus.
Norime kartu pasidžiaugti, jog partnerių mugėje padaugėjo 25 proc., o bendros pajamos šios mugės metu išaugo 30 proc., viso parduota net 100 000 daiktų.

Labdarai paaukota 35 000 vnt. daiktų.
43 proc. pajamų surinkta per pirmą mugės etapą, 57 proc. surinkta per antrą mugės etapą po papildymo. 

Svarbus faktas, kad po papildymo net 30 proc. pardavimų sudarė pirmo etapo (už 18 Eur) mugės partnerių prekės.
VIP partnerių statusą (jų pajamos viršija 500 Eur; arba daiktų pardavimai didesni nei 85 proc.) tapo 60 partnerių. Tarp jų 39 partneriai – už 18 Eur dalyvavę 10 dienų prekyboje; 21 partneris – už 10 Eur dalyvavę 5 dienų prekyboje.

Ši lentelė Jums padės palyginti savo ir kitų partnerių pardavimus ir pajamas.
Reikia atsižvelgti į abiejų kriterijų visumą, nes dalies pardavusiųjų iki 19 proc. pajamos viršijo 500 Eur, o kai kurie gavę iki 99 Eur pajamų pasiekė 85 proc. pardavimus.
***Partneriai, kurie patenka į pirmą stulpelį pagal abu lentelės kriterijus, kuomet ne tik pajamos, bet ir procentas yra mažiausi.

8 – 10 dienų – 18 Eur partnerių rezultatai:

4 – 5 dienų – 10 Eur partnerių rezultatai:

Kreipiamės į Jus norėdami priminti, jog darome viską, jog išsipildytų tiek Jūsų, tiek pirkėjų lūkesčiai. Rudens – žiemos sezono metu toliau organizuojame dvigubai ilgesnę mugę ir kviečiame dalyvauti pasirinkus Jums parankiausią etapą.
Pagal atliktus skaičiavimus antrame mugės etape apsilankė daugiau pirkėjų, pardavimai buvo didesni, kadangi ir asortimentas buvo didesnis. Tačiau būtina pabrėžti, jog net 30 proc. parduotų daiktų yra pirmojo etapo dalyvių, taip pat iš 60 000 grąžintų daiktų, net 40 000 vnt. buvo įvertinti iki 2 Eur. Tad patariame nenešti prastos būklės pigių 1-2 Eur vertės daiktų. Plačiau https://linaurus.lt/kokybes-kontroles-kriterijai/

Viso buvo parduota:
– net 48 000 daiktų įvertintų iki 2 Eur, tačiau šioje kainų grupėje ir konkurencija taip pat didžiausia.
– 3-4 Eur vertės daiktų buvo parduota 18 000 vnt.
– 5 Eur ir daugiau įvertintų daiktų net 32 000 vnt.

Kaip visada, knygų ir žaislų prekių grupėse buvo didžiausi procentiniai pardavimai, tad konkurecija šioje grupėje yra mažiausia. Jei norite daugiau sužinoti apie Mamų mugės statistiką, sėkmingą dalyvavimą ir kitus įdomius faktus, kviečiame registruotis į seminarą: https://goo.gl/forms/PaUyTjWjQrw1t3Ep2

Taip pat norime pranešti, jog šią mugę padidėjo pasimetusių, t.y. nukritusiomis etiketėmis (viso virš 500 vnt.)m daiktų. Labai prašome atkreipti dėmesį ir teisingai bei kruopščiai ženklinti prekes. Dingusių/pavogtų daiktų su kietųjų žymeklių apsauga buvo tik kelios pretenzijos arba dėl tokių prekių dingimo nebuvo teikta pretenzija. Bendrai pasigesta iki 100 vnt. daiktų, iš kurių 20 turėjo magnetinį lipduką. Jei Jūsų daiktas yra brangus, labai rekomenduojame naudoti kietąją apsaugą, ją įsegant nepastebimoje vietoje. Telkiame dideles pajėgas vagysčių prevencijai ir įtartinų asmenų kontrolei.