2020 M. RUDENS-ŽIEMOS MAMŲ MUGĖS KAUNE NAUJIENOS

2020 M. RUDENS-ŽIEMOS MAMŲ MUGĖS NAUJIENOS

1. BŪTINAS TEISINGAS ASMENINIŲ DUOMENŲ ĮVEDIMAS

Registruojantis į Mamų mugę, prašome labai atidžiai suvesti savo asmeninius duomenis: vardas ir pavardė turi būti įvesti tiksliai tokie, kokie yra pase (lietuviškos raidės, du vardai ar pavardės), teisingai įvestas asmens kodas, telefonas, el.pašto adresas, o sąskaitos numeris turi būti besiregistruojančio asmens, o ne kito.  Suklydus vedant duomenis, klaidos taisymas kainuos 10 Eur. Klaidingai įvedus duomenis, pinigai bus pervesti į Payserą pagal nurodytą el.pašto adresą. Tik teisingai įvesti duomenys užtikrina savalaikį ir sėkmingą informacijos bei pinigų gavimą.

2. DAIKTŲ PALIKIMO LABDARAI NAUJAS LIMITAS

Įvedant prekes, sistema automatiškai visus daiktus priskiria labdarai. Norint atsiimti neparduotus daiktus, galima nuimti labdaros žymę iki 80 daiktų. Kojinės ir pėdkelnės automatiškai priskiriamos labdarai, žymė nenusiima.

3. NEPARDUOTŲ DAIKTŲ ATSIĖMIMAS

Norintys atsiimti neparduotus daiktus, kurie sistemoje buvo pažymėti labdarai, bet nebuvo parduoti, galės atvykti ir savarankiškai susirinkti juos iš prekybos salės paskutinę prekybos dieną (rugsėjo 27 d., sekmadienį, iki 12 val. reikia palikti salę). Išankstinio atsiėmimo tvarka bus patikslinta www.linaurus.lt.

4.PASKYROS AKTYVAVIMO MOKESTIS

2020 metų rudens-žiemos mugėje paskyros aktyvavimo mokestis bus – 15 Eur. Atšaukus ar perkėlus renginį, paskyros aktyvavimo mokestis nėra grąžinamas ar perkeliamas į kito sezono mugę. Mokestis galioja, jei keičiama einamojo renginio data.

5. DIDINAMAS DAIKTŲ LIMITAS

Partneriai galės pristatyti iki 200 vnt. daiktų iš kurių:

  • iki 90 vnt. apranga, (šiame skaičiuje – ne daugiau kaip 10 vnt. nėščiųjų ir damų rūbai)
  • iki 110 vnt. visi kiti daiktai (šiame skaičiuje ne daugiau kaip 10 vnt. damų batai)

6. IŠ ANKSTO PLANUOJAMA DAIKTŲ IŠNEŠIOJIMO PASLAUGA

Daiktų išnešiojimo paslaugą būtina rezervuoti iš anksto (60 prekių – 8 Eur.; 60-99 prekės – 10 Eur.; 100 ir daugiau prekių – 15 Eur). Prašome pasirinkti paslaugą tik įvertinę, ar ji tikrai bus reikalinga. Pasirinkus daiktų išnešiojimo paslaugą, būtina ją ir įsigyti, nes pagal tai planuojame srautus ir darbuotojų skaičių. Nepažymėjus ir nepasirinkus paslaugos iš anksto, ji nebus suteikiama. 

7. NAIKINAMAS ATVIROS PREKYBOS PIRKĖJO BILIETAS

8. NAIKINAMAS IŠRŪŠIAVIMO MOKESTIS

9. GRĄŽINAMOS PAKABOS

Pasibaigus 2020 m. rudens-žiemos  mugei, vielinės pakabos bus grąžinamos partneriams  kaip ir anksčiau.

10. VISA PARTNERIAMS SKIRTA INFORMACIJA – VIENOJE VIETOJE

Jūsų patogumui visa išsamesnė informacija yra vienoje vietoje  –> Svarbiausi žingsniai norintiems parduoti. Čia rasite pagrindinius etapus, dažniausiai užduodamus klausimus, dažniausiai daromas klaidas bei atnaujintas taisykles.  Prašome sekti informaciją WEB ir FB.

10. COVID-19

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją, mugės datos ir tvarka gali keistis (įrašyta papildytoje sutartyje).

Iki pasimatymo Mamų mugėje Kaune!
Mamų mugės Kaune administracija

Pasidalinti įrašu