2020 M. RUDENS-ŽIEMOS MAMŲ MUGĖS KAUNE NAUJIENOS

Mieli „Mamų mugės“ 2020 m. rudens-žiemos sezono partneriai,

šį sezoną jus pasitinka labai svarbios naujovės ir aktuali informacija, todėl naujienlaiškį skaitykite itin atidžiai.

Pagrindinė žinia – patvirtintos rudens-žiemos Mamų mugės DATOS

Perkėlus datas, registracijos mokestis ir suvestos etiketės galioja!

Siekdami kuo geresnio Mamų mugės organizavimo ir atsižvelgdami į bendrą situaciją, patiksliname kai kuriuos pakeitimus:  

  • ATVIRA PREKYBA – spalio 1-10 dienomis (10.01 d. – ir partnerių apsipirkimo ir atviros prekybos pradžios diena, plačiau – tvarkaraštis).
  • Didinamas damų aprangos limitas iki 25 vnt.
  • Atsargiai planuodami, tvirtiname tvarkaraštį, kuriame yra 9 prekybos dienos, prailgintas darbo laikas. Partneriams su draugu/e išankstiniai apsipirkimai – 10.01 (ketvirtadienį); 10.04 (sekmadienį -50 % ) ir 10.07 (penktadienį -70 %).
  • SVARBU: visi daiktų pristatymui prisiregistravę partneriai automatiškai perkeliami iš 09.16 į 09.30 dieną (trečiadienį). Galioja paskyroje pasirinktas laikas. Visada galite atšaukti ir rinktis kitą Jums patogų laiką.
  • Atsirado naujos prekių kategorijos: PREKĖS GYVŪNAMS ir KALĖDINĖS PREKĖS.

1. DĖMESIO! PAKEITIMAI! Dėl IT naujo funkcionalumo trukdžių šią mugę ANULIUOJAMAS labdarai nepaliekamų 80 vnt. daiktų limitas. Galioja buvusi išrūšiavimo mokesčio tvarka: atsiimant 50-80 vnt. – mokestis 8 Eur, 80-100 vnt. – 10 Eur, 100 vnt. ir daugiau – 20 Eur.

2. Lankstus – keičiamas ir saugus tvarkaraščio projektas – KODĖL? Kadangi pirmoje vietoje yra saugumas ir pirkėjų srautai, todėl mugės tvarkaraštis ir datos gali būti nukeliamos, pasirenkant vyraujančias vyriausybės rekomendacijas ir įvertinus šeimų, planuojančių apsipirkti aktyvumą. Turime visas sąlygas mugės datas vėlinti, tad prekybai pasirinksime šeimoms saugiausią ir maksimalius lūkesčius pateisinantį laiką (tačiau ne vėliau nei gruodžio mėn).  Mokestis bei  paruoštos daiktų etiketės, perkėlus mugės datas, galioja. Šiuo metu skelbiamas tvarkaraštis neplanuojamas keisti. Labai prašome supratingumo ir dėmesingumo, sekant visas naujienas, jei būtume priversti keisti datas ar laikus. Svarbu: prailgintas vakarinis apsipirkimo laikas.  

3. Mugės vienkartinis paskyros aktyvavimo mokestis negrąžinamas – KODĖL? Paskelbus registraciją ir ruošiant etiketes, mugė Jums suteikia išankstinę – mokamą IT paskyros paslaugą, kuria naudojatės ir kuri reikalinga planuojant dalyvauti, nepriklausomai ar jūsų dalyvavimo planai ir galimybės keisis. Šis mokestis yra skirtas suteikti IT servisui ir padengti kitas renginio išankstines išlaidas. Renginio atšaukimas mums, organizatoriams, būtų sunkiai finansiškai pakeliamas, tad darysime viską, jog sulauktume tinkamo laiko jį saugiai organizuoti.    

4. Kauno Mamų mugės didesni prekių limitai – KODĖL? Kol Kauno Mamų mugė turi mažesnį partnerių skaičių nei Vilniaus, jos organizacinės galimybės yra skirtingos, tad ir sąlygos kiek kitokios. Vilniaus ir Kauno Mamų mugių organizatoriai bendradarbiauja, tačiau yra skirtingi, todėl prašome skaityti sutarties sąlygas.

2020 M. RUDENS-ŽIEMOS MAMŲ MUGĖS NAUJIENOS

1. BŪTINAS TEISINGAS ASMENINIŲ DUOMENŲ ĮVEDIMAS

Registruojantis į Mamų mugę, prašome labai atidžiai suvesti savo asmeninius duomenis: vardas ir pavardė turi būti įvesti tiksliai tokie, kokie yra pase (lietuviškos raidės, du vardai ar pavardės), teisingai įvestas asmens kodas, telefonas, el.pašto adresas, o sąskaitos numeris turi būti besiregistruojančio asmens, o ne kito.  Suklydus vedant duomenis, klaidos taisymas kainuos 10 Eur. Klaidingai įvedus duomenis, pinigai bus pervesti į Payserą pagal nurodytą el.pašto adresą. Tik teisingai įvesti duomenys užtikrina savalaikį ir sėkmingą informacijos bei pinigų gavimą.

2. DAIKTŲ PALIKIMO LABDARAI NAUJAS LIMITAS

Įvedant prekes, sistema automatiškai visus daiktus priskiria labdarai. Norint atsiimti neparduotus daiktus, galima nuimti labdaros žymę iki 80 daiktų. Kojinės ir pėdkelnės automatiškai priskiriamos labdarai, žymė nenusiima.

 DĖMESIO! PAKEITIMAI! Dėl IT naujo funkcionalumo trukdžių šią mugę ANULIUOJAMAS labdarai nepaliekamų 80 vnt. daiktų limitas. Galioja buvusi išrūšiavimo mokesčio tvarka: atsiimant 50-80 vnt. – mokestis 8 Eur, 80-100 vnt. – 10 Eur, 100 vnt. ir daugiau – 20 Eur.

3. NEPARDUOTŲ DAIKTŲ ATSIĖMIMAS

Norintys atsiimti neparduotus daiktus, kurie sistemoje buvo pažymėti labdarai, bet nebuvo parduoti, galės atvykti ir savarankiškai susirinkti juos iš prekybos salės paskutinę prekybos dieną (rugsėjo 27 d., sekmadienį, iki 12 val. reikia palikti salę). Išankstinio atsiėmimo tvarka bus patikslinta www.linaurus.lt.

4.PASKYROS AKTYVAVIMO MOKESTIS

2020 metų rudens-žiemos mugėje paskyros aktyvavimo mokestis bus – 15 Eur. Atšaukus ar perkėlus renginį, paskyros aktyvavimo mokestis nėra grąžinamas ar perkeliamas į kito sezono mugę. Mokestis galioja, jei keičiama einamojo renginio data.

5. DIDINAMAS DAIKTŲ LIMITAS

Partneriai galės pristatyti iki 200 vnt. daiktų iš kurių:

  • iki 90 vnt. apranga, (šiame skaičiuje – ne daugiau kaip 10 vnt. nėščiųjų ir damų rūbai)
  • iki 110 vnt. visi kiti daiktai (šiame skaičiuje ne daugiau kaip 10 vnt. damų batai)

6. IŠ ANKSTO PLANUOJAMA DAIKTŲ IŠNEŠIOJIMO PASLAUGA

Daiktų išnešiojimo paslaugą būtina rezervuoti iš anksto (60 prekių – 8 Eur.; 60-99 prekės – 10 Eur.; 100 ir daugiau prekių – 15 Eur). Prašome pasirinkti paslaugą tik įvertinę, ar ji tikrai bus reikalinga. Pasirinkus daiktų išnešiojimo paslaugą, būtina ją ir įsigyti, nes pagal tai planuojame srautus ir darbuotojų skaičių. Nepažymėjus ir nepasirinkus paslaugos iš anksto, ji nebus suteikiama. 

7. NAIKINAMAS ATVIROS PREKYBOS PIRKĖJO BILIETAS

8. NAIKINAMAS IŠRŪŠIAVIMO MOKESTIS

 DĖMESIO! PAKEITIMAI! Dėl IT naujo funkcionalumo trukdžių šią mugę ANULIUOJAMAS labdarai nepaliekamų 80 vnt. daiktų limitas. Galioja buvusi išrūšiavimo mokesčio tvarka: atsiimant 50-80 vnt. – mokestis 8 Eur, 80-100 vnt. – 10 Eur, 100 vnt. ir daugiau – 20 Eur.

9. GRĄŽINAMOS PAKABOS

Pasibaigus 2020 m. rudens-žiemos  mugei, vielinės pakabos bus grąžinamos partneriams  kaip ir anksčiau.

10. VISA PARTNERIAMS SKIRTA INFORMACIJA – VIENOJE VIETOJE

Jūsų patogumui visa išsamesnė informacija yra vienoje vietoje  –> Svarbiausi žingsniai norintiems parduoti. Čia rasite pagrindinius etapus, dažniausiai užduodamus klausimus, dažniausiai daromas klaidas bei atnaujintas taisykles.  Prašome sekti informaciją WEB ir FB.

10. COVID-19

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją, mugės datos ir tvarka gali keistis (įrašyta papildytoje sutartyje).

Iki pasimatymo Mamų mugėje Kaune!
Mamų mugės Kaune administracija

Pasidalinti įrašu